Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 1992
Pekařský běh Šumperk - HanušoviceJarní kros průmyslovkyJarní kros obchodní akademieJarní kros gymnáziaNa honěnou
Podzimní kros OAPodzimní kros průmyslovkyŠumperská hodinovkaPodzimní kros gymnáziaHorokros
Pekařský běh


Jarní kros Obchodní akademie
08. 04. 1992, 17.00
Obchodní akademie v Šumperku, u IV. ZŠ v Šumperku (Temenice)
9000 m, dvoukolový přespolní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Dostál JiříČSAO Zábřeh na Moravě35.12 1964  1    
2Nawar PetrROFC Jeseník35.18 1963  2    
3Brokeš PavelHrabenov35.38 1973  3    
4Šrámek JaromírLP Šumperk OB35.57 1958  4    
5Hejl JanLP Šumperk36.07 1975 1     
6Šváb JiříSokol Temenice37.05 1969  5    
7Augustýn MichalLP Šumperk OB37.19 1976 2     
8Antoš JaroslavLP Šumperk Atletika37.21 1965  6    
9Škop VladimírŠumperk37.23 1954  7    
10Halama JiříLP Šumperk OB37.28 1953  8    
11Hejl JanSOU Šumperk37.58 1953  9    
12Vacula DavidZlaté Hory38.32 1970  10    
13Hatoň MichalLP Šumperk38.38 1975 3     
14Knápek LubomírŠumperk38.39 1959  11    
15Valenta IvanŠumperk38.51 1968  12    
16Komárek JaromírLP Šumperk OB38.54 1949   1   
17Kukula ZdeněkŠumperk39.04 1950   2   
18Aleš DavidLP Šumperk OB39.39 1975 4     
19Podešva VladimírŠumperk39.48 1954  13    
20Doseděl FilipLP Šumperk Atletika40.15 1973  14    
21Auer RadovanLP Šumperk40.16 1975 5     
22Kouřil LiborHrabenov40.34 1975 6     
23Sadil MichalTriatlon Temenice41.08 1975 7     
24Hubáček PavelSokol Temenice41.09 1976 8     
25Švub PetrBioagra Natura Špk42.05 1965  15    
26Vepřek RadomírLP Šumperk42.33 1953  16    
27Herbst ManfredJesdrev42.33 1941    1  
28Prudík JiříRejchartice43.12 1970  17    
29Sadil StanislavTriatlon Temenice43.22 1976 9     
30Vepřek JaroslavLesnice43.25 1946   3   
31Šmehlík VladimírVelké Losiny43.49 1949   4   
32Kochwasser FrantišekZábřeh na Moravě44.00 1936    2  
33Tyl MilanŠumperk44.57 1974 10     
34Vykydal KvětoslavLP Šumperk45.47 1936    3  
35Procházka MilanŠumperk45.47 1969  18    
36Zatloukalová RenátaTroubelice46.50 1976 1     
37Straka JosefŠumperk47.05 1939    4  
38Černý JiříŠumperk47.10 1932     1 
39Komárková EvaŠumperk47.10 1958 2     
40Lípa FrantišekHoral Šumperk47.27 1949   5   
41Hejtmánková ZdeňkaŠumperk47.47 1966 3     
42Endl AlešŠumperk53.39 1967  19    
43Valenta IvanŠumperk54.01 1944   6