Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 1992
Pekařský běh Šumperk - HanušoviceJarní kros průmyslovkyJarní kros obchodní akademieJarní kros gymnáziaNa honěnou
Podzimní kros OAPodzimní kros průmyslovkyŠumperská hodinovkaPodzimní kros gymnáziaHorokros
Pekařský běh


Jarní kros gymnázia
15. 04. 1992, 17.00
Gymnázium Šumperk, Vyhlídka (Kotel)
6400 m, dvoukolový lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Dostál JiříČSAO Zábřeh na Moravě22.06 1964  1    
2Štancl PavelLP Šumperk22.09 1976 1     
3Brokeš PavelHrabenov22.16 1973  2    
4Šrámek JaromírLP Šumperk OB22.24 1958  3    
5Valenta PavelDBV cycles Šumperk22.54 1969  4    
6Andrle JosefBludov22.54 1964  5    
7Brokeš RostislavOlšany23.00 1962  6    
8Šalplachta JindřichROFC Jeseník23.06 1947   1   
9Augustýn MichalLP Šumperk OB23.10 1976 2     
10Nawar PetrROFC Jeseník23.23 1963  7    
11Šváb JiříSokol Temenice23.34 1969  8    
12Tesař KarelLP Šumperk OB23.36 1955  9    
13Škop VladimírŠumperk24.03 1954  10    
14Hejl JanLP Šumperk24.05 1975 3     
15Aleš DavidLP Šumperk OB24.06 1975 4     
16Hlavizňa AntonínNámešť nad Oslavou24.27 1962  11    
17Hatoň MichalLP Šumperk24.38 1975 5     
18Komárek JaromírLP Šumperk OB24.57 1949   2   
19Valenta IvanŠumperk25.18 1968  12    
20Knápek LubomírŠumperk25.28 1959  13    
21Doseděl FilipLP Šumperk Atletika25.52 1973  14    
22Elsner IvoŠumperk26.09 1960  15    
23Kouřil LiborHrabenov26.14 1975 6     
24Sadil MichalTriatlon Temenice26.14 1975 7     
25Herbst ManfredJesdrev26.21 1941    1  
26Vepřek JaroslavLesnice26.32 1946   3   
27Prudík JiříRejchartice26.35 1970  16    
28Kochwasser FrantišekZábřeh na Moravě26.44 1936    2  
29Zobač JiříRapotín26.46 1948   4   
30Hubáček PavelSokol Temenice27.03 1976 8     
31Šmehlík VladimírVelké Losiny27.31 1949   5   
32Mareček DavidHraběšice27.44 1977 9     
33Sadil StanislavTriatlon Temenice28.17 1976 10     
34Krpec StanislavŠumperk28.27 1962  17    
35Procházka MilanŠumperk28.36 1969  18    
36Bank RostislavRuda nad Moravou28.41 1936    3  
37Zatloukalová RenátaTroubelice28.47 1976 1     
38Vykydal KvětoslavLP Šumperk29.10 1936    4  
39Vacula DavidZlaté Hory29.26 1970  19    
40Straka JosefŠumperk30.01 1939    5  
41Komárková EvaŠumperk30.12 1958 2     
42Černý JiříŠumperk31.03 1932     1 
43Osladil StanislavŠumperk32.26 1950   6   
44Tyl MilanŠumperk34.33 1974 11     
45Matyáš PetrŠumperk34.39 1968  20    
46Smrčková VlaďkaŠumperk36.56 1973 3