Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 1992
Pekařský běh Šumperk - HanušoviceJarní kros průmyslovkyJarní kros obchodní akademieJarní kros gymnáziaNa honěnou
Podzimní kros OAPodzimní kros průmyslovkyŠumperská hodinovkaPodzimní kros gymnáziaHorokros
Pekařský běh


Podzimní kros průmyslovky
23. 09. 1992, 17.00
Průmyslovka Šumperk, parkoviště u sanatorky v Šumperku
8000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Kovařík Tomᚊumperk26.14 1969  1    
2Ženčák JaroslavLP Šumperk27.04 1961  2    
3Brokeš PavelHrabenov27.08 1973  3    
4Mátl PavelVŠZ Brno OB27.41 1968  4    
5Švub PetrBioagra Natura Špk27.47 1965  5    
6Dostál JiříČSAO Zábřeh na Moravě28.00 1964  6    
7Valenta PavelDBV cycles Šumperk28.20 1969  7    
8Šrámek JaromírLP Šumperk OB28.24 1958  8    
9Augustýn MichalLP Šumperk OB28.44 1976 1     
10Šváb JiříSokol Temenice30.02 1969  9    
11Kouřil LiborHrabenov30.16 1975 2     
12Hejl JanSOU Šumperk30.32 1953  10    
13Aleš DavidLP Šumperk OB31.01 1975 3     
14Knápek LubomírŠumperk31.02 1959  11    
15Kukula ZdeněkŠumperk31.22 1950   1   
16Podešva VladimírŠumperk31.43 1954  12    
17Medlík CtiradLP Šumperk32.00 1958  13    
18Sadil MichalTriatlon Temenice32.29 1975 4     
19Elsner IvoŠumperk32.42 1960  14    
20Herbst ManfredJesdrev32.44 1941    1  
21Kochwasser FrantišekZábřeh na Moravě32.54 1936    2  
22Hubáček PavelSokol Temenice32.56 1976 5     
23Prudík JiříRejchartice33.00 1970  15    
24Vepřek RadomírLP Šumperk34.08 1953  16    
25Šmehlík VladimírVelké Losiny34.24 1949   2   
26Bielčík JindřichLichkov34.27 1940    3  
27Žouželka JaroslavČSAO Zábřeh na Moravě34.48 1950   3   
28Mann TomášPísařov35.05 1965  17    
29Repka KarelChrastice36.04 1956  18    
30Sadil StanislavTriatlon Temenice36.13 1976 6     
31Straka JosefŠumperk36.35 1939    4  
32Vykydal KvětoslavLP Šumperk36.51 1936    5  
33Hřebíček JosefŠumperk36.56 1948   4   
34Komárek DaliborŠumperk37.10 1951   5   
35Komárková EvaŠumperk37.11 1958 1     
36Černý JiříŠumperk37.34 1932     1 
37Bank RostislavRuda nad Moravou39.29 1936    6  
38Osladil StanislavŠumperk40.16 1950   6   
39Bočková MartaŠumperk40.56 1957 2