Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 1992
Pekařský běh Šumperk - HanušoviceJarní kros průmyslovkyJarní kros obchodní akademieJarní kros gymnáziaNa honěnou
Podzimní kros OAPodzimní kros průmyslovkyŠumperská hodinovkaPodzimní kros gymnáziaHorokros
Pekařský běh


Šumperská hodinovka
30. 09. 1992, 16.00
LP Šumperk OB, Tyršův stadion v Šumperku
60 minut, hodinovka na dráze
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Dostál JiříČSAO Zábřeh na Moravě17300 1964  1    
2Halama JiříLP Šumperk OB17238 1953  2    
3Šrámek JaromírLP Šumperk OB17213 1958  3    
4Brokeš PavelHrabenov17150 1973  4    
5Kouřil LiborHrabenov16160 1975 1     
6Knápek LubomírŠumperk16125 1959  5    
7Augustýn MichalLP Šumperk OB16100 1976 2     
8Hejl JanSOU Šumperk15930 1953  6    
9Komárek JaromírLP Šumperk OB15915 1949   1   
10Kukula ZdeněkŠumperk15864 1950   2   
11Medlík CtiradLP Šumperk15690 1958  7    
12Podešva VladimírŠumperk15587 1954  8    
13Aleš DavidLP Šumperk OB15320 1975 3     
14Kochwasser FrantišekZábřeh na Moravě15100 1936    1  
15Vepřek JaroslavLesnice15065 1946   3   
16Žouželka JaroslavČSAO Zábřeh na Moravě15000 1950   4   
17Hubáček PavelSokol Temenice14700 1976 4     
18Herbst ManfredJesdrev14686 1941    2  
19Sadil StanislavTriatlon Temenice14462 1976 5     
20Halama JakubLP Šumperk OB14130 1979 6     
21Sadil MichalTriatlon Temenice14025 1975 7     
22Bielčík JindřichLichkov13965 1940    3  
23Vepřek RadomírLP Šumperk13960 1953  9    
24Straka JosefŠumperk13863 1939    4  
25Bank RostislavRuda nad Moravou13700 1936    5  
26Komárek DaliborŠumperk13565 1951   5   
27Bílek BohuslavZábřeh na Moravě13325 1945   6   
28Vykydal KvětoslavLP Šumperk13322 1936    6  
29Osladil StanislavŠumperk13300 1950   7   
30Černý JiříŠumperk13239 1932     1 
31Tyl MilanŠumperk12980 1974 8