Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 1992
Pekařský běh Šumperk - HanušoviceJarní kros průmyslovkyJarní kros obchodní akademieJarní kros gymnáziaNa honěnou
Podzimní kros OAPodzimní kros průmyslovkyŠumperská hodinovkaPodzimní kros gymnáziaHorokros
Pekařský běh


Podzimní kros gymnázia
07. 10. 1992, 16.00
Gymnázium Šumperk, Vyhlídka (Kotel)
6400 m, dvoukolový lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Brokeš PavelHrabenov22.09 1973  1    
2Dostál JiříČSAO Zábřeh na Moravě22.31 1964  2    
3Halama JiříLP Šumperk OB22.42 1953  3    
4Šrámek JaromírLP Šumperk OB22.47 1958  4    
5Augustýn MichalLP Šumperk OB22.54 1976 1     
6Švub PetrBioagra Natura Špk23.14 1965  5    
7Kašpar Tomᚊumperk23.30 1973  6    
8Novák OndřejŠumperk23.54 1967  7    
9Tesař KarelLP Šumperk OB24.01 1955  8    
10Aleš DavidLP Šumperk OB24.07 1975 2     
11Knápek LubomírŠumperk24.12 1959  9    
12Hejl JanSOU Šumperk24.13 1953  10    
13Fišnar JanLoučná nad Desnou24.36 1954  11    
14Komárek JaromírLP Šumperk OB24.42 1949   1   
15Kukula ZdeněkŠumperk24.59 1950   2   
16Auer RadovanLP Šumperk25.26 1975 3     
17Medlík CtiradLP Šumperk25.30 1958  12    
18Podešva VladimírŠumperk25.51 1954  13    
19Hubáček PavelSokol Temenice25.57 1976 4     
20Elsner IvoŠumperk26.05 1960  14    
21Sadil MichalTriatlon Temenice26.14 1975 5     
22Souček JanŠumperk26.15 1965  15    
23Kochwasser FrantišekZábřeh na Moravě26.22 1936    1  
24Herbst ManfredJesdrev26.25 1941    2  
25Schertler DavidLP Šumperk OB26.28 1978 6     
26Vepřek JaroslavLesnice26.38 1946   3   
27Sedláček RadekLP Šumperk26.57 1977 7     
28Hatoň MichalLP Šumperk27.14 1975 8     
29Vepřek RadomírLP Šumperk27.20 1953  16    
30Žouželka JaroslavČSAO Zábřeh na Moravě27.59 1950   4   
31Bielčík JindřichLichkov28.05 1940    3  
32Repka KarelChrastice28.20 1956  17    
33Bílek BohuslavZábřeh na Moravě28.20 1945   5   
34Janů LiborŠumperk28.56 1978 9     
35Kulhaj MartinŠumperk28.59 1977 10     
36Hřebíček JosefŠumperk29.04 1948   6   
37Vykydal KvětoslavLP Šumperk29.09 1936    4  
38Straka JosefŠumperk29.10 1939    5  
39Komárková EvaŠumperk29.33 1958 1     
40Bank RostislavRuda nad Moravou29.41 1936    6  
41Černý JiříŠumperk29.44 1932     1 
42Osladil StanislavŠumperk30.37 1950   7   
43Sedláčková MarcelaLP Šumperk30.52 1975 2     
44Krpec StanislavŠumperk33.57 1962  18