Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 1993
Pekařský běh Šumperk - HanušoviceJarní kros průmyslovkyJarní kros obchodní akademieJarní kros gymnáziaNa honěnou
Podzimní kros OAPodzimní kros průmyslovkyŠumperská hodinovkaPodzimní kros gymnáziaHorokros
Pekařský běh


Jarní kros Obchodní akademie
07. 04. 1993, 17.00
Obchodní akademie v Šumperku, u IV. ZŠ v Šumperku (Temenice)
9000 m, dvoukolový přespolní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Šrámek JaromírLP Šumperk OB35.49 1958  1    
2Tichý JaromírŠumperk35.52 1969  2    
3Hejl JanLP Šumperk36.06 1975 1     
4Valenta PavelDBV cycles Šumperk36.09 1969  3    
5Halama JiříLP Šumperk OB36.11 1953   1   
6Dostál JiříČSAO Zábřeh na Moravě36.44 1964  4    
7Šalplachta JindřichROFC Jeseník38.06 1947   2   
8Tesař KarelLP Šumperk OB39.20 1955  5    
9Fišnar JanLoučná nad Desnou39.20 1954  6    
10Hejl JanSOU Šumperk39.36 1953   3   
11Kukula ZdeněkVíno Karabina40.07 1950   4   
12Hubáček PavelSokol Temenice40.10 1976 2     
13Knápek LubomírŠumperk40.17 1959  7    
14Elsner IvoŠumperk41.11 1960  8    
15Schertler DavidLP Šumperk OB41.40 1978 3     
16Kochwasser FrantišekZábřeh na Moravě41.58 1936    1  
17Vepřek RadomírLP Šumperk42.10 1953   5   
18Medlík CtiradLP Šumperk42.31 1958  9    
19Halama JakubLP Šumperk OB42.32 1979 4     
20Sadil StanislavTriatlon Temenice43.25 1976 5     
21Prudík JiříRejchartice43.39 1970  10    
22Tomíšek JindřichEsperanto Olomouc43.59 1939    2  
23Mlejnek PavelTJ Šternberk OB44.25 1974  11    
24Repka KarelVíno Karabina44.43 1956  12    
25Herbst ManfredJesdrev44.48 1941    3  
26Bielčík JindřichLichkov46.49 1940    4  
27Sadil MichalTriatlon Temenice47.18 1975 6     
28Vykydal KvětoslavLP Šumperk47.18 1936    5  
29Straka JosefŠumperk48.38 1939    6  
30Komárková EvaŠumperk49.38 1958 1     
31Černý JiříŠumperk52.17 1932     1 
32Zatloukalová RenátaTroubelice52.34 1976 2     
33Osladil StanislavVíno Karabina54.22 1950   6