Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 1993
Pekařský běh Šumperk - HanušoviceJarní kros průmyslovkyJarní kros obchodní akademieJarní kros gymnáziaNa honěnou
Podzimní kros OAPodzimní kros průmyslovkyŠumperská hodinovkaPodzimní kros gymnáziaHorokros
Pekařský běh


Podzimní kros gymnázia
06. 10. 1993, 16.00
Gymnázium Šumperk, Vyhlídka (Kotel)
6400 m, dvoukolový lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Augustýn MichalLP Šumperk21.40 1976 1     
2Polách RostislavSokol Temenice22.00 1975 2     
3Hejl JanLP Šumperk22.29 1975 3     
4Valenta PavelDBV cycles Šumperk22.37 1969  1    
5Dostál JiříČSAO Zábřeh na Moravě22.42 1964  2    
6Fleischman JanŠumperk22.59 1967  3    
7Andrle JosefBludov23.35 1964  4    
8Hubáček PavelSokol Temenice23.36 1976 4     
9Knápek LubomírŠumperk23.42 1959  5    
10Kašpar JaroslavVŠB Ostrava23.43 1970  6    
11Tempír Tomᚊtíty23.59 1977 5     
12Hejl JanSOU Šumperk24.16 1953   1   
13Medlík CtiradLP Šumperk24.30 1958  7    
14Podešva VladimírŠumperk24.42 1954  8    
15Škop VladimírŠumperk24.59 1954  9    
16Holý JakubSKI Klub Šumperk25.35 1978 6     
17Herbst ManfredJesdrev25.38 1941    1  
18Halama JakubLP Šumperk OB26.09 1979 7     
19Žouželka JaroslavČSAO Zábřeh na Moravě26.10 1950   2   
20Růžička LukášLP Šumperk OB26.13 1978 8     
21Kochwasser FrantišekZábřeh na Moravě26.16 1936    2  
22Sadil MichalTriatlon Temenice26.31 1975 9     
23Hatoň MichalLP Šumperk26.41 1975 10     
24Bielčík JindřichLichkov27.03 1940    3  
25Sadil StanislavTriatlon Temenice27.45 1976 11     
26Černohousová PetraŠumperk28.00 1977 1     
27Vepřek RadomírLP Šumperk28.00 1953   3   
28Repka KarelVíno Karabina28.37 1956  10    
29Kroupa Lukᚊumperk28.52 1978 12     
30Vykydal KvětoslavLP Šumperk30.03 1936    4  
31Kroupa IgorŠumperk30.08 1951   4   
32Černý JiříŠumperk31.20 1932     1 
33Vykydalová KvětoslavaAtletika Šumperk31.21 1958 2