Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 1994
Pekařský běh Šumperk - HanušoviceJarní kros průmyslovkyJarní kros obchodní akademieJarní kros gymnáziaNa honěnou
Podzimní kros OAPodzimní kros průmyslovkyŠumperská hodinovkaPodzimní kros gymnáziaHorokros
Pekařský běh


Jarní kros průmyslovky
06. 04. 1994, 17.00
Průmyslovka Šumperk, parkoviště u sanatorky v Šumperku
8000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Ženčák JaroslavŠumperk27.48 1961  1    
2Augustýn MichalŠumperk28.09 1976 1     
3Dostál JiříZábřeh29.00 1964  2    
4Kašpar JaroslavVŠB Ostrava29.43 1970  3    
5Škop VladimírŠumperk29.44 1954   1   
6Kokeš VlastimilHS Skřítek30.33 1965  4    
7Hejl JanAC Šumperk30.34 1953   2   
8Tempír Tomᚊtíty31.07 1977 2     
9Janků ZdeněkRak-Janco Postřelmov31.35 1955  5    
10Macháček PetrStaré Město31.42 1977 3     
11Komárek JaromírKVS Šumperk OB32.05 1949   3   
12Fišnar JanLoučná32.06 1954   4   
13Podešva VladimírŠumperk32.06 1954   5   
14Kukula ZdeněkVíno Karabina32.21 1950   6   
15Schertler DavidLP Šumperk OB32.30 1978 4     
16Souček JanŠumperk32.31 1965  6    
17Medlík CtiradKVS Šumperk OB33.14 1958  7    
18Halama JakubLP Šumperk OB33.17 1979 5     
19Knápek LubomírŠumperk33.21 1959  8    
20Rak ZdeněkRak-Janco Postřelmov33.39 1953   7   
21Sadil MichalTriatlon Temenice34.08 1975  9    
22Krátký RomanŠumperk34.36 1964  10    
23Vepřek RadomírLP Šumperk34.52 1953   8   
24Sadil StanislavTriatlon Temenice35.35 1976 6     
25Kochwasser FrantišekZábřeh35.48 1936    1  
26Herbst ManfredDětřichov35.50 1941    2  
27Švub ZdeněkPostřelmov36.03 1951   9   
28Žouželka JaroslavZábřeh36.40 1950   10   
29Bielčík JindřichLichkov36.41 1940    3  
30Jakoubek PetrŠumperk36.44 1960  11    
31Černohousová PetraŠumperk37.52 1977 1     
32Karabina JiříVíno Karabina38.08 1948   11   
33Hroch StanislavZábřeh38.09 1956  12    
34Mann TomášPísařov38.28 1965  13    
35Novotná EvaLetohrad38.57 1948 2     
36Vykydal KvětoslavLP Šumperk39.07 1936    4  
37Kroupa IgorŠumperk41.00 1951   12   
38Coufal BohumilŠumperk41.20 1950   13   
39Osladil StanislavVíno Karabina42.15 1950   14   
40Černý JiříŠumperk42.33 1932     1 
41David MartinŠumperk44.49 1979 7     
42Částek OndřejŠumperk44.52 1978 8     
43Krotil MiroslavŠumperk48.45 1977 9     
44Maděrová HanaŠumperk48.47 1976 3     
45Krejčí VojtěchŠumperk53.30 1978 10