Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 1994
Pekařský běh Šumperk - HanušoviceJarní kros průmyslovkyJarní kros obchodní akademieJarní kros gymnáziaNa honěnou
Podzimní kros OAPodzimní kros průmyslovkyŠumperská hodinovkaPodzimní kros gymnáziaHorokros
Pekařský běh


Jarní kros Obchodní akademie
13. 04. 1994, 17.00
Obchodní akademie v Šumperku, u IV. ZŠ v Šumperku (Temenice)
9000 m, dvoukolový přespolní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Ženčák JaroslavŠumperk20.27 1961  1    
2Augustýn MichalŠumperk20.44 1976 1     
3Dostál JiříZábřeh21.14 1964  2    
4Valenta PavelDBV cycles Šumperk21.40 1969  3    
5Fleischman JanŠumperk21.55 1967  4    
6Škop VladimírŠumperk22.17 1954   1   
7Kašpar JaroslavVŠB Ostrava22.23 1970  5    
8Hejl JanAC Šumperk22.30 1953   2   
9Janků ZdeněkRak-Janco Postřelmov22.38 1955  6    
10Knápek LubomírŠumperk22.56 1959  7    
11Medlík CtiradKVS Šumperk OB23.07 1958  8    
12Podešva VladimírŠumperk23.09 1954   3   
13Komárek JaromírKVS Šumperk OB23.28 1949   4   
14Rak ZdeněkRak-Janco Postřelmov23.34 1953   5   
15Kukula ZdeněkVíno Karabina23.42 1950   6   
16Halama JakubLP Šumperk OB23.58 1979 2     
17Souček JanŠumperk24.04 1965  9    
18Krátký RomanŠumperk24.14 1964  10    
19Vepřek RadomírLP Šumperk24.28 1953   7   
20Žouželka JaroslavZábřeh24.51 1950   8   
21Kochwasser FrantišekZábřeh25.00 1936    1  
22Herbst ManfredDětřichov25.15 1941    2  
23Karabina JiříVíno Karabina25.19 1948   9   
24Bielčík JindřichLichkov25.58 1940    3  
25Hroch StanislavZábřeh26.36 1956  11    
26Kroupa Lukᚊumperk27.12 1978 3     
27Černohousová PetraŠumperk27.36 1977 1     
28Lípa FrantišekŠumperk28.45 1949   10   
29Vykydal KvětoslavLP Šumperk29.00 1936    4  
30Osladil StanislavVíno Karabina29.28 1950   11   
31Krotil MiroslavŠumperk29.40 1977 4     
32Krejčí VojtěchŠumperk30.33 1978 5     
33Černý JiříŠumperk30.37 1932     1 
34Kupcová VeronikaLP Šumperk OB30.55 1978 2     
35Matysová LudmilaZábřeh31.57 1977 3     
36Maděrová HanaŠumperk33.03 1976 4