Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 1994
Pekařský běh Šumperk - HanušoviceJarní kros průmyslovkyJarní kros obchodní akademieJarní kros gymnáziaNa honěnou
Podzimní kros OAPodzimní kros průmyslovkyŠumperská hodinovkaPodzimní kros gymnáziaHorokros
Pekařský běh


Podzimní kros gymnázia
05. 10. 1994, 16.00
Gymnázium Šumperk, Vyhlídka (Kotel)
6400 m, dvoukolový lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Kovařík TomášVŠB Ostrava21.58 1969  1    
2Ženčák JaroslavŠumperk22.03 1961  2    
3Valenta PavelDBV cycles Šumperk22.27 1969  3    
4Fleischman JanŠumperk22.45 1967  4    
5Hanuš RadekŠumperk23.30 1969  5    
6Hejl JanAC Šumperk23.36 1953   1   
7Škop VladimírŠumperk23.46 1954   2   
8Knápek LubomírŠumperk24.01 1959  6    
9Podešva VladimírŠumperk24.10 1954   3   
10Medlík CtiradKVS Šumperk OB24.36 1958  7    
11Halama JakubLP Šumperk OB25.01 1979 1     
12Jonáš IvoLP Šumperk OB25.12 1980 2     
13Prudík JiříRejchartice25.14 1970  8    
14Švub ZdeněkPostřelmov25.20 1951   4   
15Vepřek RadomírLP Šumperk25.47 1953   5   
16Kochwasser FrantišekZábřeh25.58 1936    1  
17Hoferek CtiradOlomouc26.18 1977 3     
18Herbst ManfredDětřichov26.19 1941    2  
19Částek OndřejŠumperk26.41 1978 4     
20Karabina JiříVíno Karabina27.22 1948   6   
21Bielčík JindřichLichkov27.29 1940    3  
22Repka KarelStaré Město27.39 1956  9    
23Hroch StanislavZábřeh27.40 1956  10    
24Kolář MartinŠumperk27.52 1978 5     
25Růžička LukášKVS Šumperk28.42 1978 6     
26Adámek PavelŠumperk28.49 1958  11    
27Vykydal KvětoslavLP Šumperk30.08 1936    4  
28Vykydal FrantišekLP Šumperk30.21 1944    5  
29Komárková EvaKVS Šumperk30.48 1958 1     
30Osladil StanislavVíno Karabina31.29 1950   7   
31Černý JiříŠumperk32.13 1932     1 
32Krejčí VojtěchŠumperk32.19 1978 7