Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 1995
Pekařský běh Šumperk - HanušoviceJarní kros průmyslovkyJarní kros obchodní akademieKros GymnáziaNa honěnou
Podzimní kros OAPodzimní kros průmyslovkyŠumperská hodinovkaPodzimní kros gymnáziaHrabenovský kros
HorokrosBludovský kros


Jarní kros Obchodní akademie
05. 04. 1995, 17.00
Obchodní akademie v Šumperku, u IV. ZŠ v Šumperku (Temenice)
9000 m, dvoukolový přespolní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Kovařík Tomᚊumperk32.02 1969  1    
2Fleischman JanMEP Postřelmov33.22 1967  2    
3Šalplachta JindřichFenix Jeseník34.03 1947   1   
4Dostál JiříČSAO Zábřeh na Moravě34.16 1964  3    
5Tempír Tomᚊtíty34.58 1977 1     
6Hejl JanSOU Šumperk34.59 1953   2   
7Medlík CtiradLP Šumperk35.04 1958  4    
8Podešva VladimírŠumperk35.28 1954   3   
9Halama JakubLP Šumperk OB35.34 1979 2     
10Blažek MilanSKI Klub Šumperk35.58 1972  5    
11Komárek JaromírKVS Šumperk OB36.01 1949   4   
12Knápek LubomírŠumperk36.15 1959  6    
13Holý JakubSKI Klub Šumperk36.35 1978 3     
14Podzimek JaroslavVelké Losiny36.37 1959  7    
15Kukula ZdeněkVíno Karabina36.39 1950   5   
16Blahák LuděkBohdíkov36.52 1967  8    
17Vepřek RadomírLP Šumperk36.56 1953   6   
18Švub ZdeněkPostřelmov37.05 1951   7   
19Fišnar JanLoučná37.16 1954   8   
20Gronych RadekRaškov37.45 1967  9    
21Kochwasser FrantišekZábřehě38.26 1936    1  
22Sadil MichalTriatlon Temenice38.55 1975  10    
23Paclík MartinSKI Klub Šumperk39.02 1972  11    
24Růžička LukášKVS Šumperk OB39.06 1978 4     
25Kroupa Lukᚊumperk39.51 1978 5     
26Škop VladimírŠumperk39.55 1954   9   
27Herbst ManfredJesdrev40.00 1941    2  
28Částek OndřejŠumperk40.30 1978 6     
29Fišnar JanSKI Klub Šumperk40.31 1980 7     
30Hroch StanislavZábřeh41.13 1956  12    
31Bielčík JindřichLichkov41.23 1940    3  
32Milek LubomírObchodní akademie41.26 1980 8     
33Sporek MiroslavLoučná41.51 1954   10   
34Homola MiroslavSKI Hrabenov42.05 1955   11   
35Komárková EvaLP Šumperk OB42.18 1958 1     
36Repka KarelVíno Karabina42.18 1956  13    
37Stejskal AntonínVíno Karabina43.13 1949   12   
38Bureš JiříObchodní akademie43.16 1980 9     
39Kouřil JiříSKI Hrabenov43.21 1980 10     
40Srovnal OtakarZábřeh43.36 1942    4  
41Medlík JanLP Šumperk OB44.05 1982 11     
42Švédová MichaelaŠumperk44.17 1977 2     
43Osladil StanislavVíno Karabina45.40 1950   13   
44Vykydal KvětoslavLP Šumperk46.11 1936    5  
45Holý MilanSKI Klub Šumperk47.11 1952   14   
46Žoch MichalObchodní akademie49.21 1979 12     
47Kupcová VeronikaLP Šumperk OB50.53 1978 3     
48Černý JiříŠumperk51.13 1932     1