Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 1995
Pekařský běh Šumperk - HanušoviceJarní kros průmyslovkyJarní kros obchodní akademieKros GymnáziaNa honěnou
Podzimní kros OAPodzimní kros průmyslovkyŠumperská hodinovkaPodzimní kros gymnáziaHrabenovský kros
HorokrosBludovský kros


Podzimní kros gymnázia
04. 10. 1995, 16.00
Gymnázium Šumperk, Vyhlídka (Kotel)
6400 m, dvoukolový lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Tempír Tomᚊtíty18.35 1977 1     
2Augustýn MichalLP Šumperk OB18.43 1976  1    
3Holý JakubSKI Klub Šumperk18.51 1978 2     
4Šalplachta JindřichFenix Jeseník18.54 1947   1   
5Tempír FrantišekŠtíty19.10 1949   2   
6Andrle JosefBludov19.12 1964  2    
7Brokeš PavelHrabenov19.15 1973  3    
8Halama JakubLP Šumperk OB19.21 1979 3     
9Šrámek JaromírKVS Šumperk OB19.23 1958  4    
10Hejl JanSOU Šumperk19.35 1953   3   
11Blažek MilanSKI Klub Šumperk19.38 1972  5    
12Kašpar Tomᚊumperk19.52 1973  6    
13Podešva VladimírŠumperk20.00 1954   4   
14Medlík CtiradLP Šumperk20.05 1958  7    
15Kukula ZdeněkVíno Karabina20.07 1950   5   
16Komárek JaromírKVS Šumperk OB20.25 1949   6   
17Pernica PavelBludov20.36 1949   7   
18Blahák LuděkBohdíkov20.39 1967  8    
19Knápek LubomírŠumperk20.41 1959  9    
20Částek OndřejŠumperk20.45 1978 4     
21Gronych RadekRaškov20.48 1967  10    
22Sporek MiroslavLoučná21.37 1954   8   
23Švub ZdeněkPostřelmov21.39 1951   9   
24Kroupa Lukᚊumperk21.46 1978 5     
25Růžička LukášKVS Šumperk OB21.47 1978 6     
26Herbst ManfredJesdrev21.52 1941    1  
27Voráč AloisZábřeh22.07 1949   10   
28Vepřek RadomírLP Šumperk22.12 1953   11   
29Kochwasser FrantišekZábřehě22.21 1936    2  
30Kolář JiříŠumperk22.36 1979 7     
31Hroch StanislavZábřeh22.38 1956  11    
32Paclík MartinSKI Klub Šumperk22.40 1972  12    
33Repka KarelVíno Karabina22.41 1956  13    
34Švédová MichaelaŠumperk23.51 1977 1     
35Kubín VladimírŠumperk24.02 1955   12   
36Adámek PavelKVS Šumperk OB24.35 1958  14    
37Holý MilanSKI Klub Šumperk24.49 1952   13   
38Paloncý PavelKVS Šumperk OB25.09 1963  15    
39Vykydal KvětoslavLP Šumperk25.19 1936    3  
40Komárková EvaLP Šumperk OB25.21 1958 2     
41Hubíková VeronikaStaré Město OB26.05 1978 3     
42Kupcová VeronikaLP Šumperk OB26.36 1978 4     
43Osladil StanislavVíno Karabina27.08 1950   14   
44Černý JiříŠumperk27.38 1932     1 
45Paloncýová MáriaKVS Šumperk31.00 1963 5