Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 1995
Pekařský běh Šumperk - HanušoviceJarní kros průmyslovkyJarní kros obchodní akademieKros GymnáziaNa honěnou
Podzimní kros OAPodzimní kros průmyslovkyŠumperská hodinovkaPodzimní kros gymnáziaHrabenovský kros
HorokrosBludovský kros


Hrabenovský kros
08. 10. 1995, 10.00
Sokol Hrabenov, Hrabenov, hřiště
8000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Ženčák JaroslavASPV Šumperk33.59 1961  1    
2Polách RostislavSokol Temenice35.06 1975  2    
3Šalplachta JindřichFenix Jeseník35.58 1947   1   
4Tempír Tomᚊtíty36.07 1977 1     
5Andrle JosefBludov36.33 1964  3    
6Augustýn MichalLP Šumperk OB36.35 1976  4    
7Holý JakubSKI Klub Šumperk36.47 1978 2     
8Šrámek JaromírKVS Šumperk OB37.10 1958  5    
9Urban RostislavSKI Klub Šumperk37.19 1973  6    
10Hejl JanSOU Šumperk37.36 1953   2   
11Blažek MilanSKI Klub Šumperk38.00 1972  7    
12Tempír FrantišekŠtíty38.12 1949   3   
13Kašpar Tomᚊumperk38.15 1973  8    
14Holý OndřejSKI Klub Šumperk38.26 1976  9    
15Pernica PavelBludov38.48 1949   4   
16Kukula ZdeněkVíno Karabina38.55 1950   5   
17Komárek JaromírKVS Šumperk OB39.45 1949   6   
18Sporek MiroslavLoučná40.47 1954   7   
19Blahák LuděkBohdíkov41.21 1967  10    
20Voráč AloisZábřeh41.34 1949   8   
21Herbst ManfredJesdrev41.48 1941    1  
22Růžička LukášKVS Šumperk OB41.59 1978 3     
23Částek OndřejŠumperk42.09 1978 4     
24Švub ZdeněkPostřelmov42.43 1951   9   
25Hroch StanislavZábřeh43.19 1956  11    
26Repka KarelVíno Karabina43.20 1956  12    
27Bielčík JindřichLichkov43.36 1940    2  
28Mazák JosefŠumperk43.52 1959  13    
29Paclík MartinSKI Klub Šumperk44.17 1972  14    
30Pospíšil PetrŠumperk45.03 1979 5     
31Švédová MichaelaŠumperk46.22 1977 1     
32Holý MilanSKI Klub Šumperk48.22 1952   10   
33Janíček ZdeněkZábřeh49.46 1955   11   
34Osladil StanislavVíno Karabina51.15 1950   12   
35Vykydal KvětoslavLP Šumperk51.28 1936    3  
36Králová ZdenaStaré Město52.45 1960 2     
37Kupcová VeronikaLP Šumperk OB54.28 1978 3     
38Coufal BohumilŠumperk56.50 1950   13