Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 1996
Pekařský běh Šumperk - HanušoviceJarní kros průmyslovkyJarní kros obchodní akademieJarní kros gymnáziaNa honěnou
Podzimní kros OAPodzimní kros průmyslovkyŠumperská hodinovkaPodzimní kros gymnáziaHrabenovský kros
Bludovský krosHorokros


Jarní kros gymnázia
17. 04. 1996, 17.00
Gymnázium Šumperk, Vyhlídka (Kotel)
6400 m, dvoukolový lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Ženčák JaroslavASPV Šumperk18.21 1961  1    
2Augustýn MichalŠumperk18.30 1976  2    
3Fleischman JanMEP Postřelmov18.43 1967  3    
4Holý OndřejSKI Klub Šumperk19.01 1976  4    
5Halama JakubSeverka Šumperk19.35 1979 1     
6Hejl JanSOU Šumperk19.48 1953   1   
7Aleš DavidKVS Šumperk OB19.59 1975  5    
8Šrámek JaromírKVS Šumperk OB20.02 1958  6    
9Podešva VladimírŠumperk20.02 1954   2   
10Blažek MilanSKI Klub Šumperk20.09 1972  7    
11Kašpar Tomᚊumperk20.31 1973  8    
12Blahák LuděkOlšany20.38 1967  9    
13Medlík CtiradASPV Šumperk20.55 1958  10    
14Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB21.00 1974  11    
15Částek OndřejTriatlon Temenice21.00 1978 2     
16Medlík JanSeverka Šumperk21.05 1982 3     
17Vepřek KamilKlášterec21.11 1980 4     
18Komárek JaromírKVS Šumperk OB21.25 1949   3   
19Lacina BřetislavŠumperk21.38 1961  12    
20Janů PetrLoko Zábřeh21.47 1948   4   
21Komárek OndřejSeverka Šumperk21.51 1982 5     
22Vepřek RadomírVíno Karabina21.52 1953   5   
23Švub ZdeněkPostřelmov21.53 1951   6   
24Sporek MiroslavLoučná21.53 1954   7   
25Kochwasser FrantišekZábřeh22.02 1936     1 
26Herbst ManfredJesdrev22.08 1941    1  
27Pospíšil PetrTriatlon Temenice22.51 1979 6     
28Hroch StanislavZábřeh22.52 1956   8   
29Miča PetrBratrušov22.53 1979 7     
30Maier PetrŠumperk23.05 1974  13    
31Matějíček DaliborŠumperk23.07 1959  14    
32Tomíšek JindřichSK Haná Olomouc23.33 1939    2  
33Stejskal AntonínVíno Karabina23.58 1949   9   
34Janů PřemyslZábřeh24.01 1980 8     
35Vykydal KvětoslavLP Šumperk26.11 1936     2 
36Pospíšil FilipŠumperk26.21 1982 9     
37Kučera David26.21 1983 10     
38Černý JiříŠumperk28.32 1932     3 
39Valouchová LenkaŠumperk35.45 1983 1     
40Hanáková Marie38.15 1922 2