Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 1996
Pekařský běh Šumperk - HanušoviceJarní kros průmyslovkyJarní kros obchodní akademieJarní kros gymnáziaNa honěnou
Podzimní kros OAPodzimní kros průmyslovkyŠumperská hodinovkaPodzimní kros gymnáziaHrabenovský kros
Bludovský krosHorokros


Podzimní kros průmyslovky
18. 09. 1996, 17.00
Průmyslovka Šumperk, parkoviště u sanatorky v Šumperku
8000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Ženčák JaroslavASPV Šumperk29.41 1961  1    
2Polách RostislavDAMA Sport30.11 1975  2    
3Drážný LadislavPísařov30.43 1959  3    
4Urban RostislavSKI Klub Šumperk31.45 1973  4    
5Holý JakubSKI Klub Šumperk32.03 1978 1     
6Andrle JosefBludov32.05 1964  5    
7Halama JakubSeverka Šumperk32.10 1979 2     
8Podešva VladimírŠumperk32.51 1954   1   
9Medlík CtiradASPV Šumperk32.53 1958  6    
10Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB33.05 1974  7    
11Hejl JanSOU Šumperk33.07 1953   2   
12Šrámek JaromírKVS Šumperk OB33.35 1958  8    
13Blahák LuděkOlšany33.46 1967  9    
14Částek OndřejTriatlon Temenice34.03 1978 3     
15Spáčil RadekPERPO Bludov34.05 1971  10    
16Souček JanSeverka Šumperk35.00 1965  11    
17Škop VladimírŠumperk35.15 1954   3   
18Štábl JiříZábřeh35.24 1956   4   
19Hubáček PavelSokol Temenice35.47 1976  12    
20Knápek LubomírŠumperk36.06 1959  13    
21Sporek MiroslavLoučná36.23 1954   5   
22Sadil MichalTriatlon Temenice36.55 1975  14    
23Tomíšek JindřichSK Haná Olomouc37.04 1939    1  
24Skřivánek MarcelProstějov37.15 1977  15    
25Herbst ManfredJesdrev37.31 1941    2  
26Paclík MartinSKI Klub Šumperk37.45 1972  16    
27Vepřek RadomírVíno Karabina37.45 1953   6   
28Kochwasser FrantišekZábřeh38.27 1936     1 
29Miča PetrBratrušov38.36 1979 4     
30Hroch StanislavZábřeh38.49 1956   7   
31Kubín VladimírŠumperk39.07 1955   8   
32Bielčík JindřichLichkov39.23 1940    3  
33Hauška JanŠumperk39.41 1971  17    
34Janů PetrLoko Zábřeh39.47 1948   9   
35Valouchová MarieKlášterec40.04 1973 1     
36Švédová MichaelaŠumperk41.25 1977 2     
37Strnad KarelBludov42.30 1967  18    
38Osladil StanislavVíno Karabina42.39 1950   10   
39Komárková EvaHoral Šumperk42.48 1958 3     
40Vykydal KvětoslavLP Šumperk43.04 1936     2 
41Jansa MichalBludov45.16 1980 5     
42Stebnický DaliborBludov45.16 1978 6     
43Černý JiříŠumperk45.24 1932     3 
44Králová ZdenaStaré Město46.26 1960 4     
45Ševčík PavelŠumperk52.09 1979 7     
46Hanáková Marie74.37 1922 5