Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 1996
Pekařský běh Šumperk - HanušoviceJarní kros průmyslovkyJarní kros obchodní akademieJarní kros gymnáziaNa honěnou
Podzimní kros OAPodzimní kros průmyslovkyŠumperská hodinovkaPodzimní kros gymnáziaHrabenovský kros
Bludovský krosHorokros


Bludovský kros
12. 10. 1996, 14.30
Sokol Bludov, Bludov u kostela
15000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Ženčák JaroslavASPV Šumperk53.03 1961  1    
2Polách RostislavDAMA Sport54.26 1975  2    
3Andrle JosefBludov57.06 1964  3    
4Šrámek JaromírKVS Šumperk OB58.26 1958  4    
5Tempír FrantišekŠtíty58.45 1949   1   
6Urban RostislavSKI Klub Šumperk59.11 1973  5    
7Holý OndřejSKI Klub Šumperk59.29 1976  6    
8Medlík CtiradASPV Šumperk59.48 1958  7    
9Blahák LuděkOlšany60.32 1967  8    
10Vepřek KamilKlášterec61.19 1980 1     
11Vošický PavelPERPO Bludov61.31 1975  9    
12Hejl JanSOU Šumperk61.46 1953   2   
13Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB61.49 1974  10    
14Blažek MilanSKI Klub Šumperk62.49 1972  11    
15Janků ZdeněkRak-Janco Postřelmov63.12 1955   3   
16Lerch VladislavMilo Olomouc64.12 1948   4   
17Štábl JiříZábřeh65.06 1956   5   
18Lacina BřetislavŠumperk66.01 1961  12    
19Sadil MichalTriatlon Temenice67.00 1975  13    
20Vepřek RadomírVíno Karabina68.21 1953   6   
21Hubáček PavelSokol Temenice68.49 1976  14    
22Herbst ManfredJesdrev69.36 1941    1  
23Sporek MiroslavLoučná70.16 1954   7   
24Hauška JanŠumperk70.36 1971  15    
25Kochwasser FrantišekZábřeh70.37 1936     1 
26Hroch StanislavZábřeh71.43 1956   8   
27Repka KarelVíno Karabina72.09 1956   9   
28Miča PetrBratrušov72.46 1979 2     
29Bielčík JindřichLichkov73.11 1940    2  
30Valouchová MarieKlášterec74.16 1973 1     
31Stejskal AntonínVíno Karabina75.29 1949   10   
32Janů PřemyslZábřeh75.32 1980 3     
33Švédová MichaelaŠumperk76.09 1977 2     
34Osladil StanislavVíno Karabina76.45 1950   11   
35Mann TomášPísařov78.35 1965  16    
36Jansa MichalBludov79.05 1980 4     
37Komárková EvaHoral Šumperk79.11 1958 3     
38Smolicha JosefNový Malín79.12 1956   12   
39Matějíček DaliborŠumperk79.19 1959  17    
40Vykydal KvětoslavLP Šumperk82.27 1936     2 
41Holý MilanSKI Klub Šumperk82.46 1952   13   
42Černý JiříŠumperk85.05 1932     3 
43Hanáková Marie100.22 1922 4