Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 1996
Pekařský běh Šumperk - HanušoviceJarní kros průmyslovkyJarní kros obchodní akademieJarní kros gymnáziaNa honěnou
Podzimní kros OAPodzimní kros průmyslovkyŠumperská hodinovkaPodzimní kros gymnáziaHrabenovský kros
Bludovský krosHorokros


Horokros
20. 10. 1996, 10.00
Horal Šumperk, Učňovská škola Šumperk
16000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Ženčák JaroslavASPV Šumperk56.50 1961  1    
2Drážný LadislavPísařov58.46 1959  2    
3Polách RostislavDAMA Sport59.03 1975  3    
4Andrle JosefBludov60.45 1964  4    
5Tempír FrantišekŠtíty61.05 1949   1   
6Šrámek JaromírKVS Šumperk OB61.07 1958  5    
7Tempír TomášSKI Klub Šumperk61.44 1977  6    
8Urban RostislavSKI Klub Šumperk61.45 1973  7    
9Halama JakubSeverka Šumperk62.29 1979 1     
10Medlík CtiradASPV Šumperk63.41 1958  8    
11Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB63.49 1974  9    
12Podešva VladimírŠumperk64.34 1954   2   
13Hejl JanSOU Šumperk65.09 1953   3   
14Blahák LuděkOlšany65.12 1967  10    
15Spáčil RadekPERPO Bludov65.27 1971  11    
16Janků ZdeněkRak-Janco Postřelmov65.50 1955   4   
17Vepřek KamilKlášterec66.49 1980 2     
18Částek OndřejTriatlon Temenice66.52 1978 3     
19Vošický PavelPERPO Bludov67.08 1975  12    
20Knápek LubomírŠumperk67.17 1959  13    
21Lacina BřetislavŠumperk67.52 1961  14    
22Štábl JiříZábřeh68.40 1956   5   
23Komárek JaromírKVS Šumperk OB69.53 1949   6   
24Minář MarekMinargo70.09 1974  15    
25Rak ZdeněkPostřelmov70.33 1953   7   
26Holý OndřejSKI Klub Šumperk71.01 1976  16    
27Vepřek RadomírVíno Karabina71.09 1953   8   
28Miča PetrBratrušov71.43 1979 4     
29Tomíšek JindřichSK Haná Olomouc72.01 1939    1  
30Kochwasser FrantišekZábřeh72.42 1936     1 
31Tichý ViktorHoral Šumperk73.45 1971  17    
32Srovnal OtakarZábřeh74.44 1975  18    
33Paclík MartinSKI Klub Šumperk75.03 1972  19    
34Hubáček PavelSokol Temenice75.24 1976  20    
35Vepřek ZdeněkRak-Janco Postřelmov75.40 1945    2  
36Repka KarelVíno Karabina75.57 1956   9   
37Hauška JanŠumperk76.07 1971  21    
38Hroch StanislavZábřeh76.18 1956   10   
39Hrachovina MichalVelké Losiny78.07 1979 5     
40Matějíček DaliborŠumperk78.16 1959  22    
41Srovnal OtakarZábřeh78.46 1942    3  
42Valouchová MarieKlášterec78.49 1973 1     
43Lípa FrantišekHoral Šumperk79.16 1949   11   
44Stejskal AntonínVíno Karabina79.39 1949   12   
45Švédová MichaelaŠumperk79.52 1977 2     
46Janů PřemyslZábřeh80.17 1980 6     
47Komárková EvaHoral Šumperk81.28 1958 3     
48Macháček PetrStaré Město81.51 1977  23    
49Mann TomášPísařov81.56 1965  24    
50Osladil StanislavVíno Karabina82.08 1950   13   
51Smolicha JosefNový Malín83.37 1956   14   
52Holý MilanSKI Klub Šumperk84.18 1952   15   
53Vykydal KvětoslavLP Šumperk85.07 1936     2 
54Janeček JaromírŠumperk87.12 1947   16   
55Tylšar Tomᚊumperk88.34 1979 7     
56Ševčík PavelHoral Šumperk90.56 1963  25    
57Černý JiříŠumperk92.23 1932     3 
58Konupčíková PavlaŠumperk93.58 1980 4     
59Hožďora Ludvík96.11 1957  26    
60Ryšavý JaromírHoral Šumperk106.54 1929     4 
61Hanáková Marie110.00 1922 5     
62Špáník TomášHoral Šumperk115.06 1935     5