Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 1997
Pekařský běh Šumperk - HanušoviceJarní kros průmyslovkyJarní kros obchodní akademieJarní kros gymnáziaNa honěnou
Běh na SenovouPodzimní kros průmyslovkyPodzimní kros obchodní akademieŠumperská hodinovkaPodzimní kros gymnázia
Hrabenovský krosBludovský krosHorokros


Jarní kros průmyslovky
02. 04. 1997, 17.00
Průmyslovka Šumperk, parkoviště u sanatorky v Šumperku
8000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Ženčák JaroslavASPV Šumperk30.06 1961  1    
2Petr PavelSKI Klub Šumperk30.35 1969  2    
3Drážný LadislavPísařov30.50 1959  3    
4Andrle JosefBludov31.30 1964  4    
5Šrámek JaromírKVS Šumperk OB31.45 1958  5    
6Urban RostislavSKI Peltonen Team32.04 1973  6    
7Podešva VladimírŠumperk32.11 1954   1   
8Šalplachta JindřichFenix Jeseník32.20 1947    1  
9Spáčil RadekPERPO Bludov32.28 1971  7    
10Vepřek KamilAtletika Šumperk32.58 1980 1     
11Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB33.25 1974  8    
12Heš PetrKrálíky33.35 1960  9    
13Halama JakubSeverka Šumperk33.40 1979 2     
14Škop VladimírŠumperk33.46 1954   2   
15Částek OndřejTriatlon Temenice34.03 1978  10    
16Medlík CtiradASPV Šumperk34.06 1958  11    
17Paclík MartinSKI Peltonen Team34.41 1972  12    
18Procházka MiroslavHostice34.49 1978  13    
19Janků ZdeněkRak-Janco Postřelmov35.02 1955   3   
20Knápek LubomírŠumperk35.20 1959  14    
21Vepřek RadomírVíno Karabina35.28 1953   4   
22Tichý ViktorHoral Šumperk36.46 1971  15    
23Medlík JanSeverka Šumperk36.47 1982 3     
24Novák JanSKI Klub Šumperk37.17 1982 4     
25Aleš DavidKVS Šumperk OB37.23 1975  16    
26Herbst ManfredJesdrev37.26 1941    2  
27Valouch StanislavŠumperk37.31 1955   5   
28Gereš StanislavŠumperk37.32 1978  17    
29Janů PřemyslZábřeh37.33 1980 5     
30Ivan AlexejVelké Losiny37.59 1980 6     
31Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh38.04 1936     1 
32Švub ZdeněkPostřelmov38.28 1951   6   
33Bahounek VojtěchŠumperk38.38 1978  18    
34Hroch StanislavZábřeh38.46 1956   7   
35Vepřek LubomírŠumperk39.02 1974  19    
36Tomíšek JindřichSK Haná Olomouc39.05 1939    3  
37Srovnal OtakarLoko Zábřeh39.21 1942    4  
38Hejtmánek JiříŠumperk39.43 1969  20    
39Pospíšil FilipŠumperk40.11 1982 7     
40Valouchová MarieKlášterec40.11 1973 1     
41Janíček ZdeněkZábřeh40.33 1955   8   
42Komárková EvaHoral Šumperk40.37 1958 2     
43Holý JakubSKI Klub Šumperk40.56 1978  21    
44Osladil StanislavVíno Karabina41.02 1950   9   
45Tylšar Tomᚊumperk41.33 1979 8     
46Bielčík JindřichLichkov41.54 1940    5  
47Matějíček DaliborŠumperk42.01 1959  22    
48Březina VladimírBohutín42.04 1958  23    
49Kubín VladimírCSC DBV Klub Šumperk42.38 1955   10   
50Holý MilanSKI Klub Šumperk42.51 1952   11   
51Vykydal KvětoslavAtletika Šumperk43.22 1936     2 
52Miča PetrBratrušov44.43 1979 9     
53Šerý RadekŠumperk44.49 1979 10     
54Merta JaroslavJeseník44.49 1935     3 
55Jansa MichalBludov46.24 1980 11     
56Paloncý PavelKVS Šumperk OB46.31 1963  24    
57Králová ZdenaKOB Staré Město46.49 1960 3     
58Valouchová LenkaŠumperk48.59 1983 4