Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 1997
Pekařský běh Šumperk - HanušoviceJarní kros průmyslovkyJarní kros obchodní akademieJarní kros gymnáziaNa honěnou
Běh na SenovouPodzimní kros průmyslovkyPodzimní kros obchodní akademieŠumperská hodinovkaPodzimní kros gymnázia
Hrabenovský krosBludovský krosHorokros


Jarní kros Obchodní akademie
09. 04. 1997, 17.00
Obchodní akademie v Šumperku, u IV. ZŠ v Šumperku (Temenice)
9000 m, dvoukolový přespolní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Minařík MiroslavVeselí na Moravě32.40 1971  1    
2Petr PavelSKI Klub Šumperk33.03 1969  2    
3Drážný LadislavPísařov33.04 1959  3    
4Andrle JosefBludov33.30 1964  4    
5Krátký FrantišekKrálíky33.35 1943    1  
6Šrámek JaromírKVS Šumperk OB33.43 1958  5    
7Urban RostislavSKI Peltonen Team33.52 1973  6    
8Spáčil RadekPERPO Bludov33.59 1971  7    
9Valenta PavelDBV cycles Šumperk34.18 1969  8    
10Pospíšil PetrTriatlon Temenice34.37 1979 1     
11Podešva VladimírŠumperk34.42 1954   1   
12Vepřek KamilAtletika Šumperk34.46 1980 2     
13Halama JakubSeverka Šumperk34.47 1979 3     
14Heš PetrKrálíky34.50 1960  9    
15Šalplachta JindřichFenix Jeseník34.54 1947    2  
16Poledna PetrBudišov nad Bud.34.59 1972  10    
17Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB35.40 1974  11    
18Vošický PavelPERPO Bludov35.52 1975  12    
19Částek OndřejTriatlon Temenice36.11 1978  13    
20Medlík CtiradASPV Šumperk36.12 1958  14    
21Janků ZdeněkRak-Janco Postřelmov36.21 1955   2   
22Aleš DavidKVS Šumperk OB36.26 1975  15    
23Kovář DanielJeseník36.41 1980 4     
24Medlík JanSeverka Šumperk36.57 1982 5     
25Procházka MiroslavHostice37.05 1978  16    
26Knápek LubomírŠumperk37.34 1959  17    
27Novák JanSKI Klub Šumperk37.43 1982 6     
28Tichý ViktorHoral Šumperk37.46 1971  18    
29Vepřek RadomírVíno Karabina38.15 1953   3   
30Král JiříKOB Staré Město38.29 1959  19    
31Komárek OndřejSeverka Šumperk38.31 1982 7     
32Krátká JitkaKrálíky39.11 1974 1     
33Janů PřemyslZábřeh39.37 1980 8     
34Švub ZdeněkPostřelmov39.37 1951   4   
35Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh39.37 1936     1 
36Miča PetrBratrušov39.37 1979 9     
37Tichá DanielaNový malín39.57 1967 2     
38Hlásný JiříOlšany40.01 1958  20    
39Lerch VladislavMilo Olomouc40.08 1948   5   
40Herbst ManfredJesdrev40.12 1941    3  
41Ivan AlexejVelké Losiny40.45 1980 10     
42Bahounek VojtěchŠumperk40.48 1978  21    
43Repka KarelVíno Karabina40.52 1956   6   
44Podzimek TomášVelké Losiny40.55 1981 11     
45Tomíšek JindřichSK Haná Olomouc41.06 1939    4  
46Srovnal OtakarLoko Zábřeh41.35 1942    5  
47Hejtmánek JiříŠumperk42.10 1969  22    
48Valouchová MarieKlášterec42.20 1973 3     
49Pospíšil FilipŠumperk42.44 1982 12     
50Růžička LukášKVS Šumperk OB42.45 1978  23    
51Komárková EvaHoral Šumperk43.16 1958 4     
52Matějíček DaliborŠumperk43.23 1959  24    
53Březina VladimírBohutín44.09 1958  25    
54Osladil StanislavVíno Karabina44.40 1950   7   
55Osička MilošKrálíky44.53 1952   8   
56Vykydal KvětoslavAtletika Šumperk45.20 1936     2 
57Kupcová VeronikaHorizont Šumperk45.23 1978 5     
58Merta JaroslavJeseník45.52 1935     3 
59Holý MilanSKI Klub Šumperk46.05 1952   9   
60Králová ZdenaKOB Staré Město50.20 1960 6     
61Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB53.44 1963 7     
62Šustková MartinaBatrušov60.33 1978 8