Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 1997
Pekařský běh Šumperk - HanušoviceJarní kros průmyslovkyJarní kros obchodní akademieJarní kros gymnáziaNa honěnou
Běh na SenovouPodzimní kros průmyslovkyPodzimní kros obchodní akademieŠumperská hodinovkaPodzimní kros gymnázia
Hrabenovský krosBludovský krosHorokros


Jarní kros gymnázia
16. 04. 1997, 17.00
Gymnázium Šumperk, Vyhlídka (Kotel)
6400 m, dvoukolový lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Abrahám LuděkJablonné nad Orlicí18.23 1975  1    
2Ženčák JaroslavASPV Šumperk18.28 1961  2    
3Drážný LadislavPísařov19.12 1959  3    
4Podešva VladimírŠumperk19.38 1954   1   
5Šrámek JaromírKVS Šumperk OB19.41 1958  4    
6Urban RostislavSKI Peltonen Team19.52 1973  5    
7Halama JakubSeverka Šumperk19.55 1979 1     
8Vepřek KamilAtletika Šumperk19.59 1980 2     
9Kašpar Tomᚊumperk20.04 1973  6    
10Poledna PetrBudišov nad Bud.20.06 1972  7    
11Šalplachta JindřichFenix Jeseník20.14 1947    1  
12Pospíšil PetrTriatlon Temenice20.18 1979 3     
13Spáčil RadekPERPO Bludov20.27 1971  8    
14Heš PetrKrálíky20.38 1960  9    
15Částek OndřejTriatlon Temenice20.42 1978  10    
16Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB20.56 1974  11    
17Medlík JanSeverka Šumperk21.06 1982 4     
18Hejl JanSOU Šumperk21.14 1953   2   
19Medlík CtiradASPV Šumperk21.20 1958  12    
20Knápek LubomírŠumperk21.37 1959  13    
21Procházka MiroslavHostice21.42 1978  14    
22Vepřek RadomírVíno Karabina21.44 1953   3   
23Štábl JiříElektro-Rýznar Štíty21.44 1956   4   
24Lacina BřetislavŠumperk21.56 1961  15    
25Paclík MartinSKI Peltonen Team21.59 1972  16    
26Holý JakubSKI Klub Šumperk22.21 1978  17    
27Švub ZdeněkPostřelmov23.11 1951   5   
28Miča PetrBratrušov23.12 1979 5     
29Janů PřemyslZábřeh23.21 1980 6     
30Herbst ManfredJesdrev23.21 1941    2  
31Novák JanSKI Klub Šumperk23.21 1982 7     
32Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh23.34 1936     1 
33Repka KarelVíno Karabina23.42 1956   6   
34Pospíšil FilipŠumperk23.58 1982 8     
35Šuler JosefAtletika Šumperk24.05 1979 9     
36Lerch VladislavMilo Olomouc24.07 1948   7   
37Tomíšek JindřichSK Haná Olomouc24.07 1939    3  
38Hejtmánek JiříŠumperk24.16 1969  18    
39Hroch StanislavZábřeh24.18 1956   8   
40Srovnal OtakarLoko Zábřeh24.29 1942    4  
41Homola MiroslavSKI Hrabenov24.33 1955   9   
42Valouchová MarieKlášterec24.35 1973 1     
43Bielčík JindřichLichkov24.37 1940    5  
44Janíček ZdeněkZábřeh25.02 1955   10   
45Matějíček DaliborŠumperk25.31 1959  19    
46Komárková EvaHoral Šumperk25.39 1958 2     
47Vykydal KvětoslavAtletika Šumperk25.58 1936     2 
48Osladil StanislavVíno Karabina26.30 1950   11   
49Holý MilanSKI Klub Šumperk26.37 1952   12   
50Merta JaroslavJeseník26.53 1935     3 
51Paloncý PavelKVS Šumperk OB27.31 1963  20    
52Ševčík PavelHoral Šumperk27.35 1963  21    
53Králová ZdenaKOB Staré Město27.51 1960 3     
54Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB31.52 1963 4