Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 1997
Pekařský běh Šumperk - HanušoviceJarní kros průmyslovkyJarní kros obchodní akademieJarní kros gymnáziaNa honěnou
Běh na SenovouPodzimní kros průmyslovkyPodzimní kros obchodní akademieŠumperská hodinovkaPodzimní kros gymnázia
Hrabenovský krosBludovský krosHorokros


Podzimní kros průmyslovky
10. 09. 1997, 17.00
Průmyslovka Šumperk, parkoviště u sanatorky v Šumperku
8000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Polách RostislavDAMA Sport28.48 1975  1    
2Abrahám LuděkJablonné nad Orlicí29.02 1975  2    
3Ženčák JaroslavASPV Šumperk29.20 1961  3    
4Urban RostislavSKI Peltonen Team29.58 1973  4    
5Valenta PavelDBV cycles Šumperk31.00 1969  5    
6Šrámek JaromírKVS Šumperk OB31.13 1958  6    
7Podešva VladimírŠumperk31.43 1954   1   
8Částek OndřejTriatlon Temenice32.00 1978  7    
9Janků ZdeněkRak-Janco Postřelmov32.06 1955   2   
10Vepřek KamilAtletika Šumperk32.37 1980 1     
11Spáčil RadekPERPO Bludov32.43 1971  8    
12Čmakal FrantišekŠumperk32.47 1977  9    
13Hejl JanSOU Šumperk32.49 1953   3   
14Medlík CtiradASPV Šumperk32.49 1958  10    
15Šalplachta JindřichFenix Jeseník32.50 1947    1  
16Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB33.09 1974  11    
17Srovnal OtakarLoko Zábřeh33.54 1975  12    
18Pernica PavelPERPO Bludov34.04 1949   4   
19Aleš DavidKVS Šumperk OB34.11 1975  13    
20Knápek LubomírŠumperk34.30 1959  14    
21Lacina BřetislavŠumperk34.33 1961  15    
22Sporek MiroslavLoučná34.45 1954   5   
23Šťastný MartinŠumperk34.46 1968  16    
24Komárek OndřejSeverka Šumperk34.46 1982 2     
25Žurek PetrŠumperk35.03 1977  17    
26Blažek MilanSKI Klub Šumperk35.13 1972  18    
27Kunčar JakubPSK Olymp Praha35.20 1975  19    
28Macek JanZábřeh35.36 1980 3     
29Janů LiborŠumperk35.42 1978  20    
30Tichý ViktorHoral Šumperk35.46 1971  21    
31Sadil MichalTriatlon Temenice35.52 1975  22    
32Holý OndřejSKI Klub Šumperk35.56 1976  23    
33Holý JakubSKI Klub Šumperk36.09 1978  24    
34Vepřek RadomírVíno Karabina36.18 1953   6   
35Herbst ManfredJesdrev36.31 1941    2  
36Lerch VladislavMilo Olomouc36.37 1948   7   
37Medlík JanSeverka Šumperk37.11 1982 4     
38Hubáček PavelSokol Temenice37.12 1976  25    
39Šmidlová RomanaŽamberk37.27 1977 1     
40Píša RadovanŠumperk37.37 1974  26    
41Hejtmánek JiříŠumperk37.40 1969  27    
42Růžička RadomírRak-Janco Postřelmov37.42 1963  28    
43Valouchová MarieKlášterec37.50 1973 2     
44Caska VladimírZábřeh37.53 1954   8   
45Kubín VladimírCSC DBV Klub Šumperk38.07 1955   9   
46David MartinŠumperk38.24 1979 5     
47Srovnal OtakarLoko Zábřeh38.37 1942    3  
48Ivan AlexejVelké Losiny38.47 1980 6     
49Procházková DanielaSKI Klub Šumperk39.16 1977 3     
50Hodina AloisALSPORT39.16 1949   10   
51Komárková EvaHoral Šumperk39.52 1958 4     
52Koukola Jan39.55 1968  29    
53Babinská NaděždaSR Šerák40.15 1975 5     
54Mann TomášPísařov40.42 1965  30    
55Hauška JanŠumperk41.05 1971  31    
56Merta JaroslavJeseník41.18 1935     1 
57Paloncý PavelKVS Šumperk OB41.47 1963  32    
58Holý MilanSKI Klub Šumperk42.17 1952   11   
59Lípa FrantišekHoral Šumperk42.35 1949   12   
60Vykydal KvětoslavAtletika Šumperk43.07 1936     2 
61Klimeš MiroslavHrabenov43.15 1982 7     
62Osladil StanislavVíno Karabina45.35 1950   13   
63Šuba LiborŠumperk46.22 1953   14   
64Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB46.39 1963 6     
65Mertová EvaJeseník69.12 1939 7