Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 1997
Pekařský běh Šumperk - HanušoviceJarní kros průmyslovkyJarní kros obchodní akademieJarní kros gymnáziaNa honěnou
Běh na SenovouPodzimní kros průmyslovkyPodzimní kros obchodní akademieŠumperská hodinovkaPodzimní kros gymnázia
Hrabenovský krosBludovský krosHorokros


Podzimní kros Obchodní akademie
17. 09. 1997, 17.00
Obchodní akademie v Šumperku, u IV. ZŠ v Šumperku (Temenice)
9000 m, dvoukolový přespolní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Polách RostislavDAMA Sport31.59 1975  1    
2Petr PavelSKI Klub Šumperk33.22 1969  2    
3Urban RostislavSKI Peltonen Team33.38 1973  3    
4Kašpar Tomᚊumperk34.01 1973  4    
5Podešva VladimírŠumperk34.14 1954   1   
6Tempír FrantišekŠtíty34.25 1949   2   
7Částek OndřejTriatlon Temenice34.29 1978  5    
8Pospíšil PetrTriatlon Temenice34.37 1979 1     
9Šrámek JaromírKVS Šumperk OB35.19 1958  6    
10Janků ZdeněkRak-Janco Postřelmov35.26 1955   3   
11Čmakal FrantišekŠumperk35.35 1977  7    
12Vepřek KamilAtletika Šumperk35.42 1980 2     
13Holý OndřejSKI Klub Šumperk35.58 1976  8    
14Hejl JanSOU Šumperk36.03 1953   4   
15Medlík CtiradASPV Šumperk36.07 1958  9    
16Škop VladimírŠumperk36.12 1954   5   
17Kunčar DavidŠumperk36.27 1975  10    
18Pernica PavelPERPO Bludov36.47 1949   6   
19Blažek MilanSKI Klub Šumperk36.49 1972  11    
20Srovnal OtakarLoko Zábřeh36.50 1975  12    
21Kunčar JakubPSK Olymp Praha36.59 1975  13    
22Vošický PavelPERPO Bludov37.21 1975  14    
23Knápek LubomírŠumperk37.28 1959  15    
24Lacina BřetislavŠumperk37.54 1961  16    
25Novák JanSKI Klub Šumperk38.05 1982 3     
26Tichý ViktorHoral Šumperk38.11 1971  17    
27Rod VladimírOstrava38.19 1944    1  
28Komárek OndřejSeverka Šumperk38.26 1982 4     
29Sporek MiroslavLoučná38.30 1954   7   
30Herbst ManfredJesdrev39.46 1941    2  
31Paclík MartinSKI Peltonen Team40.33 1972  18    
32Sadil MichalTriatlon Temenice40.36 1975  19    
33Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh41.02 1936     1 
34Janů PřemyslZábřeh41.13 1980 5     
35Procházková DanielaSKI Klub Šumperk41.21 1977 1     
36Hroch StanislavZábřeh41.47 1956   8   
37Hejtmánek JiříŠumperk42.01 1969  20    
38David MartinŠumperk42.09 1979 6     
39Růžička RadomírRak-Janco Postřelmov42.20 1963  21    
40Řezníčková IvetaČervená Voda42.24 1979 2     
41Srovnal OtakarLoko Zábřeh42.32 1942    3  
42Hauška JanŠumperk42.39 1971  22    
43Komárková EvaHoral Šumperk43.37 1958 3     
44Babinská NaděždaSR Šerák44.04 1975 4     
45Merta JaroslavJeseník44.41 1935     2 
46Stejskal AntonínVíno Karabina45.23 1949   9   
47Prokop JanHoral Šumperk45.23 1975  23    
48Holý MilanSKI Klub Šumperk45.27 1952   10   
49Vlčková VeronikaAtletika Šumperk46.14 1980 5     
50Šuba LiborŠumperk47.55 1953   11   
51Vykydal KvětoslavAtletika Šumperk48.09 1936     3 
52Rulíšková MiroslavaŠumperk50.25 1981 6     
53Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB51.55 1963 7     
54Klimeš MiroslavHrabenov52.07 1982 7     
55Škopová JaroslavaEgon Team58.08 1966 8