Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 1997
Pekařský běh Šumperk - HanušoviceJarní kros průmyslovkyJarní kros obchodní akademieJarní kros gymnáziaNa honěnou
Běh na SenovouPodzimní kros průmyslovkyPodzimní kros obchodní akademieŠumperská hodinovkaPodzimní kros gymnázia
Hrabenovský krosBludovský krosHorokros


Šumperská hodinovka
24. 09. 1997, 16.00
KVS Šumperk - Martin Stryk, Šumperk - Tyršův stadion
60 minut / hromadný start, hodinovka na umělé dráze
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Tempír TomášSKI Klub Šumperk17005 1977  1    
2Podešva VladimírŠumperk16500 1954   1   
3Kašpar Tomᚊumperk16400 1973  2    
4Poledna PetrBudišov nad Bud.16310 1972  3    
5Tempír FrantišekŠtíty16165 1949   2   
6Urban RostislavSKI Peltonen Team15990 1973  4    
7Janků ZdeněkRak-Janco Postřelmov15810 1955   3   
8Medlík CtiradASPV Šumperk15790 1958  5    
9Šalplachta JindřichFenix Jeseník15550 1947    1  
10Spáčil RadekPERPO Bludov15545 1971  6    
11Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice15495 1953   4   
12Dufek OndřejSKI Klub Šumperk15365 1983 1     
13Knápek LubomírŠumperk15345 1959  7    
14Čmakal FrantišekŠumperk15305 1977  8    
15Novák JanSKI Klub Šumperk14965 1982 2     
16Tichý ViktorHoral Šumperk14740 1971  9    
17Zajíc JanKRB Chrudim14540 1953   5   
18Vepřek RadomírVíno Karabina14250 1953   6   
19Herbst ManfredJesdrev14245 1941    2  
20Tomíšek JindřichSK Haná Olomouc14200 1939    3  
21Caska VladimírZábřeh14090 1954   7   
22Cahel IvanOlomouc13915 1945    4  
23Valouchová MarieKlášterec13860 1973 1     
24Horáček TomášBohutín13840 1983 3     
25Srovnal OtakarLoko Zábřeh13570 1942    5  
26Komárková EvaHoral Šumperk13450 1958 2     
27Hodina AloisALSPORT13220 1949   8   
28Bielčík JindřichLichkov13095 1940    6  
29Březina VojtěchSeverka Šumperk13070 1986 4     
30Babinská NaděždaSR Šerák13000 1975 3     
31Kubín VladimírCSC DBV Klub Šumperk12880 1955   9   
32Svobodová TerezaBohutín12840 1984 4     
33Holý MilanSKI Klub Šumperk12810 1952   10   
34Merta JaroslavJeseník12520 1935     1 
35Švédová MichaelaŠumperk12370 1977 5     
36Šuba LiborŠumperk12190 1953   11   
37Horáčková VladimíraBohutín11840 1986 6     
38Vlčková VeronikaAtletika Šumperk11440 1980 7     
39Mazák LukášHrabenov11000 1986 5     
40Mertová EvaJeseník8825 1939 8