Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 1997
Pekařský běh Šumperk - HanušoviceJarní kros průmyslovkyJarní kros obchodní akademieJarní kros gymnáziaNa honěnou
Běh na SenovouPodzimní kros průmyslovkyPodzimní kros obchodní akademieŠumperská hodinovkaPodzimní kros gymnázia
Hrabenovský krosBludovský krosHorokros


Podzimní kros gymnázia
01. 10. 1997, 16.00
Gymnázium Šumperk, Vyhlídka (Kotel)
6400 m, dvoukolový lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Polách RostislavDAMA Sport21.33 1975  1    
2Ženčák JaroslavASPV Šumperk21.43 1961  2    
3Urban RostislavSKI Peltonen Team22.46 1973  3    
4Kašpar Tomᚊumperk22.57 1973  4    
5Andrle JosefBludov23.23 1964  5    
6Částek OndřejTriatlon Temenice23.30 1978  6    
7Janků ZdeněkRak-Janco Postřelmov23.39 1955   1   
8Podešva VladimírŠumperk23.49 1954   2   
9Spáčil RadekPERPO Bludov23.55 1971  7    
10Dostál LadislavMoravská Třebová24.16 1956   3   
11Hejl JanSOU Šumperk24.42 1953   4   
12Medlík CtiradASPV Šumperk24.53 1958  8    
13Pernica PavelPERPO Bludov24.59 1949   5   
14Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB25.01 1974  9    
15Brokeš RostislavOlšany25.03 1962  10    
16Knápek LubomírŠumperk25.33 1959  11    
17Paclík MartinSKI Peltonen Team25.40 1972  12    
18Medlík JanSeverka Šumperk25.45 1982 1     
19Tichý ViktorHoral Šumperk25.48 1971  13    
20Orlich MarcelVyškov26.33 1966  14    
21Vepřek RadomírVíno Karabina26.34 1953   6   
22Pospíšil FilipŠumperk26.41 1982 2     
23Janů PřemyslZábřeh26.57 1980 3     
24Lerch VladislavMilo Olomouc27.00 1948   7   
25Herbst ManfredJesdrev27.10 1941    1  
26Hrachovina MichalVelké Losiny27.11 1979 4     
27Hubáček PavelSokol Temenice27.17 1976  15    
28Krejčí MiroslavZábřeh27.20 1979 5     
29Hroch StanislavZábřeh27.33 1956   8   
30David MartinŠumperk27.40 1979 6     
31Procházková DanielaSKI Klub Šumperk27.44 1977 1     
32Zajíc JanKRB Chrudim28.01 1953   9   
33Tomíšek JindřichSK Haná Olomouc28.02 1939    2  
34Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh28.14 1936     1 
35Růžička RadomírRak-Janco Postřelmov28.17 1963  16    
36Valouchová MarieKlášterec28.25 1973 2     
37Homola MiroslavSKI Hrabenov28.33 1955   10   
38Srovnal OtakarLoko Zábřeh28.37 1942    3  
39Babinská NaděždaSR Šerák28.47 1975 3     
40Král VáclavKOB Staré Město29.15 1982 7     
41Hodina AloisALSPORT29.32 1949   11   
42Vlčková VeronikaAtletika Šumperk30.18 1980 4     
43Klimeš MiroslavHrabenov30.22 1982 8     
44Březina VojtěchSeverka Šumperk30.33 1986 9     
45Koukola Jan30.50 1968  17    
46Holý MilanSKI Klub Šumperk31.05 1952   12   
47Vykydal KvětoslavAtletika Šumperk31.08 1936     2 
48Smolicha DavidNový Malín31.12 1978  18    
49Lípa FrantišekHoral Šumperk32.06 1949   13   
50Králová ZdenaKOB Staré Město32.07 1960 5     
51Smolicha JosefNový Malín32.42 1956   14   
52Merta JaroslavJeseník32.58 1935     3 
53Vykydal FrantišekLP Šumperk33.26 1944    4  
54Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB33.40 1963 6     
55Osladil StanislavVíno Karabina35.05 1950   15   
56Šerý RadekŠumperk35.30 1979 10     
57Pacák MartinŠumperk40.06 1984 11     
58Hádková LenkaSKI Klub Šumperk40.06 1985 7     
59Mertová EvaJeseník47.55 1939 8