Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 1997
Pekařský běh Šumperk - HanušoviceJarní kros průmyslovkyJarní kros obchodní akademieJarní kros gymnáziaNa honěnou
Běh na SenovouPodzimní kros průmyslovkyPodzimní kros obchodní akademieŠumperská hodinovkaPodzimní kros gymnázia
Hrabenovský krosBludovský krosHorokros


Hrabenovský kros
05. 10. 1997, 10.00
Sokol Hrabenov, Hrabenov, hřiště
8000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Polách RostislavDAMA Sport27.29 1975  1    
2Tempír TomášSKI Klub Šumperk27.43 1977  2    
3Urban RostislavSKI Peltonen Team29.07 1973  3    
4Tempír FrantišekŠtíty29.23 1949   1   
5Podešva VladimírŠumperk29.47 1954   2   
6Vepřek KamilAtletika Šumperk29.56 1980 1     
7Janků ZdeněkRak-Janco Postřelmov30.41 1955   3   
8Vošický PavelPERPO Bludov30.42 1975  4    
9Valenta PavelDBV cycles Šumperk30.46 1969  5    
10Novák JanSKI Klub Šumperk30.57 1982 2     
11Částek OndřejTriatlon Temenice31.04 1978  6    
12Medlík CtiradASPV Šumperk31.07 1958  7    
13Pospíšil PetrTriatlon Temenice31.09 1979 3     
14Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB31.12 1974  8    
15Hejl JanSOU Šumperk31.17 1953   4   
16Holý OndřejSKI Klub Šumperk31.22 1976  9    
17Blažek MilanSKI Klub Šumperk31.23 1972  10    
18Pernica PavelPERPO Bludov31.31 1949   5   
19Srovnal OtakarLoko Zábřeh31.51 1975  11    
20Rak ZdeněkRak-Janco Postřelmov32.23 1953   6   
21Paclík MartinSKI Peltonen Team32.25 1972  12    
22Lacina BřetislavŠumperk33.02 1961  13    
23Holý JakubSKI Klub Šumperk33.09 1978  14    
24Medlík JanSeverka Šumperk33.15 1982 4     
25Vepřek RadomírVíno Karabina33.28 1953   7   
26Mazák JosefŠumperk33.50 1959  15    
27Podzimek JaroslavVelké Losiny34.16 1959  16    
28Herbst ManfredJesdrev34.19 1941    1  
29Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh34.36 1936     1 
30Podzimek TomášVelké Losiny34.36 1981 5     
31Tomíšek JindřichSK Haná Olomouc35.03 1939    2  
32Homola MiroslavSKI Hrabenov36.01 1955   8   
33David MartinŠumperk36.04 1979 6     
34Procházková DanielaSKI Klub Šumperk36.09 1977 1     
35Hroch StanislavZábřeh36.24 1956   9   
36Valouchová MarieKlášterec36.25 1973 2     
37Růžička RadomírRak-Janco Postřelmov36.39 1963  17    
38Hodina AloisALSPORT37.16 1949   10   
39Srovnal OtakarLoko Zábřeh37.20 1942    3  
40Král VáclavKOB Staré Město37.23 1982 7     
41Klimeš MiroslavHrabenov37.36 1982 8     
42Holý MilanSKI Klub Šumperk38.02 1952   11   
43Babinská NaděždaSR Šerák38.03 1975 3     
44Kubín VladimírCSC DBV Klub Šumperk39.17 1955   12   
45Vykydal KvětoslavAtletika Šumperk40.06 1936     2 
46Králová ZdenaKOB Staré Město41.14 1960 4     
47Merta JaroslavJeseník41.58 1935     3 
48Březinová DanaSeverka Šumperk43.56 1958 5     
49Osladil StanislavVíno Karabina44.26 1950   13   
50Pospíšilová HelenaŠumperk44.40 1977 6     
51Mertová EvaJeseník60.15 1939 7