Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 1997
Pekařský běh Šumperk - HanušoviceJarní kros průmyslovkyJarní kros obchodní akademieJarní kros gymnáziaNa honěnou
Běh na SenovouPodzimní kros průmyslovkyPodzimní kros obchodní akademieŠumperská hodinovkaPodzimní kros gymnázia
Hrabenovský krosBludovský krosHorokros


Horokros
19. 10. 1997, 10.00
Horal Šumperk, Učňovská škola Šumperk
16000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Polách RostislavDAMA Sport56.56 1975  1    
2Ondráček RadimSilicon Graphics58.21 1974  2    
3Urban RostislavSKI Peltonen Team60.40 1973  3    
4Spáčil RadekPERPO Bludov62.22 1971  4    
5Vepřek KamilAtletika Šumperk62.37 1980 1     
6Podešva VladimírŠumperk63.34 1954   1   
7Janků ZdeněkRak-Janco Postřelmov64.22 1955   2   
8Pernica PavelPERPO Bludov64.37 1949   3   
9Medlík CtiradASPV Šumperk65.09 1958  5    
10Rak ZdeněkRak-Janco Postřelmov65.54 1953   4   
11Hejl JanSOU Šumperk66.24 1953   5   
12Novák JanSKI Klub Šumperk67.01 1982 2     
13Holý OndřejSKI Klub Šumperk67.47 1976  6    
14Knápek LubomírŠumperk67.58 1959  7    
15Srovnal OtakarLoko Zábřeh68.33 1975  8    
16Hejtmánek MilošHAS Bike Šumperk68.42 1963  9    
17Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB68.54 1974  10    
18Dufek OndřejSKI Klub Šumperk70.23 1983 3     
19Pospíšil PetrTriatlon Temenice71.15 1979 4     
20Hubáček PavelSokol Temenice71.30 1976  11    
21Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh72.46 1936     1 
22Tichý ViktorHoral Šumperk73.19 1971  12    
23Herbst ManfredJesdrev73.32 1941    1  
24Valouchová MarieKlášterec74.27 1973 1     
25Horáček TomášBohutín76.00 1983 5     
26Tomíšek JindřichSK Haná Olomouc76.06 1939    2  
27Homola MiroslavSKI Hrabenov76.22 1955   6   
28Růžička RadomírRak-Janco Postřelmov76.29 1963  13    
29Babinská NaděždaSR Šerák76.37 1975 2     
30Srovnal OtakarLoko Zábřeh77.08 1942    3  
31Hejtmánek JiříŠumperk78.44 1969  14    
32Repka KarelVíno Karabina79.02 1956   7   
33Holý MilanSKI Klub Šumperk79.04 1952   8   
34Procházková DanielaSKI Klub Šumperk79.25 1977 3     
35Lípa FrantišekHoral Šumperk79.52 1949   9   
36Holý AdamBohutín81.19 1984 6     
37Prokop JanHoral Šumperk81.33 1975  15    
38Komárková EvaHoral Šumperk82.37 1958 4     
39Král LiborSlavia Zvolen82.52 1968  16    
40Kupcová VeronikaHorizont Šumperk83.23 1978 5     
41Vykydal KvětoslavAtletika Šumperk83.36 1936     2 
42Bednářová DanaUniverzita Olomouc83.37 1979 6     
43Růžička LukášKVS Šumperk OB83.38 1978  17    
44Klimeš MiroslavHrabenov87.27 1982 7     
45Švédová MichaelaŠumperk89.49 1977 7     
46Ševčík PavelHoral Šumperk91.37 1963  18    
47Šerý RadekŠumperk92.33 1979 8     
48Štábl RomanHoral Šumperk92.40 1975  19    
49Hašek VáclavSudkov94.41 1944    4  
50Mazák LukášHrabenov102.43 1986 9     
51Mazák ZdeněkHrabenov102.43 1962  20    
52Špáník TomášHoral Šumperk104.03 1935     3 
53Ryšavý JaromírHoral Šumperk107.08 1929     4