Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 1998
Jarní cena AquatolluJarní kros průmyslovkyJarní kros gymnázia5 km na dráze obchodní akademieNa honěnou
Běh MarkovicouBěh na SenovouPodzimní kros průmyslovkyPodzimní kros obchodní akademieŠumperská hodinovka
Podzimní kros gymnáziaHrabenovský krosBludovský krosHorokros


Jarní kros průmyslovky
01. 04. 1998, 17.00
Průmyslovka Šumperk, parkoviště u sanatorky v Šumperku
8000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Ženčák JaroslavASPV OA Šumperk29.59 1961  1    
2Polách RostislavSK DAMA sport30.22 1975  2    
3Abrahám LuděkSK Hronov30.46 1975  3    
4Valenta PavelLion DBV Šumperk31.39 1969  4    
5Petr PavelSALITH SUMTEX31.50 1969  5    
6Krátký FrantišekJiskra Králíky32.17 1943    1  
7Urban RostislavSKI Team Šumperk32.26 1973  6    
8Vepřek KamilAtletika Šumperk32.27 1980 1     
9Andrle JosefSK DAMA sport32.32 1964  7    
10Šrámek JaromírKVS Šumperk OB32.52 1958   1   
11Halama JakubKVS Šumperk OB33.06 1979  8    
12Podešva VladimírPOS Šumperk33.22 1954   2   
13Spáčil RadekPERPO Bludov33.32 1971  9    
14Dostál LadislavSK Polička33.40 1956   3   
15Drážný LadislavAtletika Šumperk33.55 1959  10    
16Šalplachta JindřichFenix Jeseník34.03 1947    2  
17Jirčík MiroslavSKI klub Česká Třebová34.56 1976  11    
18Hejl JanSOU ST Šumperk35.08 1953   4   
19Macek JanVOŠ SPŠ Šumperk35.11 1980 2     
20Medlík CtiradASPV OA Šumperk35.31 1958   5   
21Krátká JitkaJiskra Králíky35.47 1974 1     
22Paclík MartinSKI Team Šumperk35.51 1972  12    
23Gronych RadekRaškov35.53 1967  13    
24Sporek MiroslavDesná Vest36.01 1954   6   
25Štábl JiříElektro-Rýznar Štíty36.10 1956   7   
26Matoušek MilanSeverka Šumperk36.18 1967  14    
27Vepřek RadomírVíno Karabina36.27 1953   8   
28Hlásný JiříOlšany36.44 1958   9   
29Medlík JanSeverka Šumperk36.51 1982 3     
30Částek OndřejSokol Temenice37.09 1978  15    
31Lacina BřetislavŠumperk37.12 1961  16    
32Podzimek TomášVelké Losiny37.13 1981 4     
33Rýznar MichalBohutín37.16 1979  17    
34Haroková HanaSK Šenov37.17 1977 2     
35Král VáclavSeverka Šumperk37.23 1982 5     
36Blažek MilanSKI Team Šumperk37.44 1972  18    
37Poledna PetrBudišov nad Bud.38.06 1972  19    
38Čmakal FrantišekBludov38.28 1977  20    
39Janů PřemyslZábřeh38.36 1980 6     
40Šváb JiříLion DBV Šumperk38.55 1969  21    
41Růžička RadomírRak-Janco Postřelmov39.21 1963  22    
42Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh39.41 1936     1 
43Orlich MarcelVyškov39.47 1966  23    
44Závodný PetrŠumperk40.03 1980 7     
45Řezníčková IvetaČervená Voda40.16 1979 3     
46Tichý ViktorHoral Šumperk40.20 1971  24    
47Pospíšil FilipAtletika Šumperk40.21 1982 8     
48Herbst ManfredJesdrev40.21 1941    3  
49Aleš DavidKVS Šumperk OB40.46 1975  25    
50David MartinŠumperk40.47 1979  26    
51Karabina JiříVíno Karabina40.48 1948    4  
52Homola MiroslavSokol Hrabenov40.50 1955   10   
53Čamek MiloslavOS Rapotín40.53 1955   11   
54Hodina AloisALSPORT Šumperk40.56 1949   12   
55Giesel LiborZábřeh41.04 1973  27    
56Stejskal AntonínVíno Karabina41.09 1949   13   
57Valouchová MarieKlášterec41.16 1973 4     
58Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty41.29 1956   14   
59Srovnal OtakarLoko Zábřeh41.38 1942    5  
60Král LiborSlavia VŠLD Zvolen41.44 1968  28    
61Tomíšek JindřichHanácká kyselka41.50 1939    6  
62Bielčík JindřichLichkov41.51 1940    7  
63Prokop JanHoral Šumperk42.12 1975  29    
64Klimeš MiroslavSokol Hrabenov44.06 1982 9     
65Lípa FrantišekHoral Šumperk44.16 1949   15   
66Merta JaroslavJeseník44.21 1935     2 
67Smolicha DavidNový Malín45.32 1978  30    
68Smolicha JosefNový Malín45.51 1956   16   
69Vlčková VeronikaAtletika Šumperk46.09 1980 5     
70Klofáč PetrŠumperk46.09 1985 10     
71Králová ZdenaSeverka Šumperk46.19 1960 6     
72Hrubá MartinaHoral Šumperk47.12 1972 7     
73Vykydal KvětoslavSokol Temenice47.14 1936     3 
74Klimeš BohuslavSokol Hrabenov48.36 1959  31    
75Vepřek VáclavKlášterec53.05 1949   17   
76Knyplová EvaSeverka Šumperk54.56 1975 8