Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 1998
Jarní cena AquatolluJarní kros průmyslovkyJarní kros gymnázia5 km na dráze obchodní akademieNa honěnou
Běh MarkovicouBěh na SenovouPodzimní kros průmyslovkyPodzimní kros obchodní akademieŠumperská hodinovka
Podzimní kros gymnáziaHrabenovský krosBludovský krosHorokros


Jarní kros gymnázia
08. 04. 1998, 17.00
Gymnázium Šumperk, Vyhlídka (Kotel)
6400 m, dvoukolový lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Abrahám LuděkSK Hronov23.08 1975  1    
2Polách RostislavSK DAMA sport23.12 1975  2    
3Dobšíček PavelAtletika Jablonné23.24 1980 1     
4Krátký FrantišekJiskra Králíky24.37 1943    1  
5Halama JakubKVS Šumperk OB24.41 1979  3    
6Urban RostislavSKI Team Šumperk24.51 1973  4    
7Vepřek KamilAtletika Šumperk24.54 1980 2     
8Valenta PavelLion DBV Šumperk24.58 1969  5    
9Andrle JosefSK DAMA sport25.00 1964  6    
10Drážný LadislavAtletika Šumperk25.04 1959  7    
11Dostál LadislavSK Polička25.09 1956   1   
12Podešva VladimírPOS Šumperk25.19 1954   2   
13Šrámek JaromírKVS Šumperk OB25.49 1958   3   
14Paclík MartinSKI Team Šumperk26.36 1972  8    
15Kašpar Tomᚊumperk26.36 1973  9    
16Gronych RadekRaškov26.37 1967  10    
17Hejl JanSOU ST Šumperk26.37 1953   4   
18Komárek OndřejSKI Klub Šumperk26.43 1982 3     
19Krátká JitkaJiskra Králíky26.43 1974 1     
20Medlík JanSeverka Šumperk26.49 1982 4     
21Medlík CtiradASPV OA Šumperk26.54 1958   5   
22Sporek MiroslavDesná Vest27.04 1954   6   
23Janků ZdeněkRak-Janco Postřelmov27.18 1955   7   
24Podzimek TomášVelké Losiny27.26 1981 5     
25Král JiříSeverka Šumperk27.26 1959  11    
26Macek JanVOŠ SPŠ Šumperk27.32 1980 6     
27Vepřek RadomírVíno Karabina27.53 1953   8   
28Čmakal FrantišekBludov28.35 1977  12    
29Šváb JiříLion DBV Šumperk28.39 1969  13    
30Žurek PetrŠumperk28.40 1977  14    
31Janů PřemyslZábřeh28.41 1980 7     
32Hubáček PavelSokol Temenice28.42 1976  15    
33Blažek MilanSKI Team Šumperk28.54 1972  16    
34Král VáclavSeverka Šumperk29.05 1982 8     
35Lerch VladislavMilo Olomouc29.13 1948    2  
36Růžička RadomírRak-Janco Postřelmov29.32 1963  17    
37Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh30.02 1936     1 
38Stejskal AntonínVíno Karabina30.03 1949   9   
39Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty30.04 1956   10   
40Tomíšek JindřichHanácká kyselka30.14 1939    3  
41Řezníčková IvetaČervená Voda30.14 1979 2     
42Valouchová MarieKlášterec30.20 1973 3     
43Čamek MiloslavOS Rapotín30.27 1955   11   
44Klimeš MiroslavSokol Hrabenov30.37 1982 9     
45Karabina JiříVíno Karabina30.39 1948    4  
46Srovnal OtakarLoko Zábřeh30.56 1942    5  
47Král LiborSlavia VŠLD Zvolen31.18 1968  18    
48Matějíček DaliborKČT Šumperk31.18 1959  19    
49Smolicha JosefNový Malín31.18 1956   12   
50Hodina AloisALSPORT Šumperk31.18 1949   13   
51Smolicha DavidNový Malín31.22 1978  20    
52Pospíšil FilipAtletika Šumperk31.33 1982 10     
53Bielčík JindřichLichkov32.07 1940    6  
54Herbst ManfredJesdrev32.09 1941    7  
55Komárková EvaKammsport Šumperk33.12 1958 4     
56Králová ZdenaSeverka Šumperk33.48 1960 5     
57Osladil StanislavVíno Karabina33.52 1950   14   
58Merta JaroslavJeseník33.53 1935     2 
59Holý MilanSKI Klub Šumperk33.56 1952   15   
60Lípa FrantišekHoral Šumperk34.01 1949   16   
61Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB34.11 1963 6     
62Vykydal KvětoslavSokol Temenice34.27 1936     3 
63Klimeš BohuslavSokol Hrabenov35.02 1959  21    
64Škopová JaroslavaEgon Team37.34 1966 7     
65Šuba LiborŠumperk38.05 1953   17