Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 1998
Jarní cena AquatolluJarní kros průmyslovkyJarní kros gymnázia5 km na dráze obchodní akademieNa honěnou
Běh MarkovicouBěh na SenovouPodzimní kros průmyslovkyPodzimní kros obchodní akademieŠumperská hodinovka
Podzimní kros gymnáziaHrabenovský krosBludovský krosHorokros


5 km na dráze obchodní akademie
15. 04. 1998, 17.00
Obchodní akademie v Šumperku, Tyršův stadion v Šumperku
5000 m, klasická 5 km na dráze
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Polách RostislavSK DAMA sport15.48 1975  1    
2Abrahám LuděkSK Hronov15.59 1975  2    
3Petr PavelSALITH SUMTEX16.45 1969  3    
4Valenta PavelLion DBV Šumperk16.51 1969  4    
5Vepřek KamilAtletika Šumperk16.55 1980 1     
6Krátký FrantišekJiskra Králíky16.59 1943    1  
7Šrámek JaromírKVS Šumperk OB17.23 1958   1   
8Heš PetrKrálíky17.41 1960  5    
9Komárek OndřejSKI Klub Šumperk17.43 1982 2     
10Podešva VladimírPOS Šumperk17.51 1954   2   
11Medlík JanSeverka Šumperk18.00 1982 3     
12Hejl JanSOU ST Šumperk18.02 1953   3   
13Medlík CtiradASPV OA Šumperk18.05 1958   4   
14Janků ZdeněkRak-Janco Postřelmov18.09 1955   5   
15Pospíšil PetrTriatlon Temenice18.14 1979  6    
16Krátká JitkaJiskra Králíky18.17 1974 1     
17Gronych RadekRaškov18.22 1967  7    
18Aleš DavidKVS Šumperk OB18.32 1975  8    
19Knápek LubomírProfitnes Šumperk18.35 1959  9    
20Podzimek TomášVelké Losiny18.39 1981 4     
21Haroková HanaSK Šenov18.40 1977 2     
22Novák OndřejŠumperk18.49 1967  10    
23Macek JanVOŠ SPŠ Šumperk18.58 1980 5     
24Sporek MiroslavDesná Vest19.08 1954   6   
25Vepřek RadomírVíno Karabina19.27 1953   7   
26Čmakal FrantišekBludov19.39 1977  11    
27Herbst ManfredJesdrev20.13 1941    2  
28Tomíšek JindřichHanácká kyselka20.20 1939    3  
29Čamek MiloslavOS Rapotín20.21 1955   8   
30Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh20.24 1936     1 
31Řezníčková IvetaČervená Voda20.34 1979 3     
32David MartinŠumperk20.40 1979  12    
33Matějíček DaliborKČT Šumperk20.43 1959  13    
34Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty20.47 1956   9   
35Stejskal AntonínVíno Karabina20.48 1949   10   
36Smolicha JosefNový Malín20.49 1956   11   
37Jiráska JanJiskra Králíky20.58 1956   12   
38Klimeš MiroslavSokol Hrabenov21.03 1982 6     
39Prokop JanHoral Šumperk21.19 1975  14    
40Smolicha DavidNový Malín21.20 1978  15    
41Bielčík JindřichLichkov21.28 1940    4  
42Král LiborSlavia VŠLD Zvolen21.38 1968  16    
43Merta JaroslavJeseník21.51 1935     2 
44Hodina AloisALSPORT Šumperk22.05 1949   13   
45Komárková EvaKammsport Šumperk22.05 1958 4     
46Osladil StanislavVíno Karabina22.21 1950   14   
47Vykydal KvětoslavSokol Temenice22.54 1936     3 
48Mazák LukášSokol Hrabenov23.20 1986 7     
49Osička MilošKrálíky24.14 1952   15   
50Medlíková MilenaSeverka Šumperk25.06 1958 5     
51Machus JanŠumperk25.26 1985 8     
52Baláž ŠtefanNový Malín26.24 1930     4