Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 1998
Jarní cena AquatolluJarní kros průmyslovkyJarní kros gymnázia5 km na dráze obchodní akademieNa honěnou
Běh MarkovicouBěh na SenovouPodzimní kros průmyslovkyPodzimní kros obchodní akademieŠumperská hodinovka
Podzimní kros gymnáziaHrabenovský krosBludovský krosHorokros


Běh Markovicou
29. 04. 1998, 17.00
Sokol Kolšov, Kolšov, hostinec u sv. Anny
10000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Ženčák JaroslavASPV OA Šumperk32.45 1961  1    
2Šrámek JaromírKVS Šumperk OB34.09 1958   1   
3Urban RostislavSKI Team Šumperk34.21 1973  2    
4Spáčil RadekPERPO Bludov34.27 1971  3    
5Halama JakubKVS Šumperk OB34.36 1979  4    
6Vepřek KamilAtletika Šumperk34.56 1980 1     
7Kašpar Tomᚊumperk35.16 1973  5    
8Podešva VladimírPOS Šumperk36.09 1954   2   
9Paclík MartinSKI Team Šumperk36.30 1972  6    
10Gronych RadekRaškov36.45 1967  7    
11Janků ZdeněkRak-Janco Postřelmov36.54 1955   3   
12Komárek OndřejSKI Klub Šumperk37.14 1982 2     
13Medlík CtiradASPV OA Šumperk37.21 1958   4   
14Hejl JanSOU ST Šumperk37.58 1953   5   
15Sporek MiroslavDesná Vest37.59 1954   6   
16Vepřek RadomírVíno Karabina38.10 1953   7   
17Pernica PavelPERPO Bludov39.19 1949   8   
18Štábl JiříElektro-Rýznar Štíty39.42 1956   9   
19Macek JanVOŠ SPŠ Šumperk40.28 1980 3     
20Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh40.43 1936     1 
21Částek OndřejSokol Temenice41.06 1978  8    
22Čamek MiloslavOS Rapotín41.07 1955   10   
23Herbst ManfredJesdrev41.15 1941    1  
24Řezníčková IvetaČervená Voda41.36 1979 1     
25Stejskal AntonínVíno Karabina41.37 1949   11   
26Prokop JanHoral Šumperk41.43 1975  9    
27Tomíšek JindřichHanácká kyselka41.46 1939    2  
28Smolicha DavidNový Malín42.05 1978  10    
29Blažek MilanSKI Team Šumperk42.08 1972  11    
30Valouchová MarieKlášterec42.14 1973 2     
31Matějíček DaliborKČT Šumperk42.14 1959  12    
32Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty42.42 1956   12   
33Hodina AloisALSPORT Šumperk42.48 1949   13   
34Král LiborSlavia VŠLD Zvolen42.58 1968  13    
35Janů PřemyslZábřeh43.20 1980 4     
36Růžička RadomírRak-Janco Postřelmov43.32 1963  14    
37Srovnal OtakarLoko Zábřeh44.12 1942    3  
38Lípa FrantišekHoral Šumperk45.07 1949   14   
39Smolicha JosefNový Malín45.16 1956   15   
40David MartinŠumperk45.26 1979  15    
41Klimeš MiroslavSokol Hrabenov45.46 1982 5     
42Komárková EvaKammsport Šumperk45.55 1958 3     
43Vykydal KvětoslavSokol Temenice46.21 1936     2 
44Osladil StanislavVíno Karabina47.03 1950   16   
45Hrubá MartinaHoral Šumperk48.13 1972 4     
46Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB48.31 1963 5     
47Klimeš BohuslavSokol Hrabenov48.50 1959  16    
48Škopová JaroslavaEgon Team49.15 1966 6     
49Merta JaroslavJeseník49.27 1935     3 
50Mazák LukášSokol Hrabenov49.55 1986 6     
51Víša BohuslavOlomouc50.56 1951   17   
52Mazák ZdeněkSokol Hrabenov51.10 1962  17