Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 1998
Jarní cena AquatolluJarní kros průmyslovkyJarní kros gymnázia5 km na dráze obchodní akademieNa honěnou
Běh MarkovicouBěh na SenovouPodzimní kros průmyslovkyPodzimní kros obchodní akademieŠumperská hodinovka
Podzimní kros gymnáziaHrabenovský krosBludovský krosHorokros


Běh na Senovou
02. 09. 1998, 17.00
Peltonen SKI Team, Šumperk, Bludovská ulice
4000 m, běh do vrchu
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Petr PavelSALITH SUMTEX17.36 1969  1    
2Ženčák JaroslavASPV OA Šumperk17.55 1961  2    
3Tempír TomášSKI Klub Šumperk18.32 1977  3    
4Krátký FrantišekJiskra Králíky19.01 1943    1  
5Vošický PavelSK DAMA sport19.25 1975  4    
6Vepřek KamilAtletika Šumperk19.30 1980 1     
7Urban RostislavSKI Team Šumperk19.37 1973  5    
8Andrle JosefSK DAMA sport19.42 1964  6    
9Spáčil RadekPERPO Bludov19.46 1971  7    
10Tempír FrantišekŠtíty19.58 1949   1   
11Šrámek JaromírKVS Šumperk OB20.18 1958   2   
12Šalplachta JindřichFenix Jeseník20.20 1947    2  
13Paclík MartinSKI Team Šumperk20.31 1972  8    
14Valenta PavelLion DBV Šumperk20.39 1969  9    
15Aleš DavidKVS Šumperk OB20.46 1975  10    
16Čmakal FrantišekBludov20.48 1977  11    
17Škop VladimírŠumperk20.52 1954   3   
18Holý AdamBohutín21.01 1984 2     
19Dufek OndřejSKI Klub Šumperk21.06 1983 3     
20Kunčar JakubPSK Olymp Praha21.10 1975  12    
21Komárek OndřejSKI Klub Šumperk21.18 1982 4     
22Podešva VladimírPOS Šumperk21.21 1954   4   
23Blaháček BohumilPERPO Bludov21.22 1970  13    
24Hejtmánek MilošHAS Bike Šumperk21.30 1963  14    
25Srovnal OtakarLoko Zábřeh21.34 1975  15    
26Medlík JanSeverka Šumperk21.36 1982 5     
27Medlík CtiradASPV OA Šumperk21.37 1958   5   
28Mátl PavelKVS Šumperk OB21.41 1968  16    
29Sporek MiroslavDesná Vest22.02 1954   6   
30Horáček TomášBohutín22.07 1983 6     
31Král VáclavSeverka Šumperk22.24 1982 7     
32Hejl JanSOU ST Šumperk22.35 1953   7   
33Král JiříSeverka Šumperk22.55 1959  17    
34Janů LiborŠumperk23.04 1978  18    
35Procházka JaroslavŠumperk23.13 1959  19    
36Hejtmánek JiříŠumperk23.15 1969  20    
37Valouchová MarieKlášterec23.28 1973 1     
38Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh23.40 1936     1 
39Prokop JanHoral Šumperk23.47 1975  21    
40Halama PetrSeverka Šumperk23.48 1983 8     
41Král LiborSlavia VŠLD Zvolen24.00 1968  22    
42Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty24.05 1956   8   
43Kukula ZdeněkVíno Karabina24.11 1950   9   
44Tomíšek JindřichHanácká kyselka24.26 1939    3  
45Herbst ManfredJesdrev24.40 1941    4  
46Trojek KarelŠumperk24.42 1981 9     
47Holý JakubSKI Klub Šumperk24.51 1978  23    
48Březina VojtěchSeverka Šumperk24.56 1986 10     
49Smolicha DavidNový Malín25.01 1978  24    
50Matějíček DaliborKČT Šumperk25.07 1959  25    
51Stejskal AntonínVíno Karabina25.14 1949   10   
52Andrle JosefBludov25.19 1986 11     
53Mazák LukášSokol Hrabenov25.30 1986 12     
54Hejral JosefPERPO Bludov25.39 1959  26    
55Srovnal OtakarLoko Zábřeh25.40 1942    5  
56Řezníčková IvetaČervená Voda25.41 1979 2     
57Morávek VítKVS Šumperk OB25.48 1984 13     
58Víša BohuslavOlomouc26.01 1951   11   
59Paloncý PavelKVS Šumperk OB26.07 1984 14     
60Hodina AloisALSPORT Šumperk26.19 1949   12   
61Paloncý PavelKVS Šumperk OB26.22 1963  27    
62Mazák ZdeněkSokol Hrabenov26.23 1962  28    
63Pospíšil FilipAtletika Šumperk26.30 1982 15     
64Tesařová JanaSeverka Šumperk27.01 1983 3     
65Hrdina PavelBludov27.20 1967  29    
66Hrubá MartinaHoral Šumperk27.27 1972 4     
67Klimeš MiroslavSokol Hrabenov27.38 1982 16     
68Klimeš BohuslavSokol Hrabenov28.04 1959  30    
69Vlčková VeronikaAtletika Šumperk28.09 1980 5     
70Holý MilanSKI Klub Šumperk28.14 1952   13   
71Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB28.15 1963 6     
72Smolicha JosefNový Malín28.32 1956   14   
73Osladil StanislavVíno Karabina28.39 1950   15   
74Hádková LenkaSKI Klub Šumperk29.00 1985 7     
75Svobodová TerezaFenix SKI Team Jeseník29.00 1984 8     
76Pavelka MiroslavBratrušov29.01 1964  31    
77Novotný JakubKVS Šumperk OB29.33 1984 17     
78Luskačová HanaSeverka Šumperk29.52 1982 9     
79Valentová MarieŠumperk31.10 1982 10     
80Paseka Tomáš31.31 1972  32    
81Adámková TerezaKVS Šumperk OB32.10 1986 11     
82Kalbáč MartinKVS Šumperk OB32.26 1985 18