Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 1998
Jarní cena AquatolluJarní kros průmyslovkyJarní kros gymnázia5 km na dráze obchodní akademieNa honěnou
Běh MarkovicouBěh na SenovouPodzimní kros průmyslovkyPodzimní kros obchodní akademieŠumperská hodinovka
Podzimní kros gymnáziaHrabenovský krosBludovský krosHorokros


Podzimní kros průmyslovky
09. 09. 1998, 17.00
Průmyslovka Šumperk, parkoviště u sanatorky v Šumperku
8000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Ženčák JaroslavASPV OA Šumperk29.28 1961  1    
2Petr PavelSALITH SUMTEX30.06 1969  2    
3Krátký FrantišekJiskra Králíky31.03 1943    1  
4Urban RostislavSKI Team Šumperk31.27 1973  3    
5Košárek PavelOpava31.47 1971  4    
6Andrle JosefSK DAMA sport31.53 1964  5    
7Vepřek KamilAtletika Šumperk32.00 1980 1     
8Heš PetrKrálíky32.25 1960  6    
9Škop VladimírŠumperk32.33 1954   1   
10Šrámek JaromírKVS Šumperk OB32.48 1958   2   
11Paclík MartinSKI Team Šumperk33.08 1972  7    
12Valenta PavelLion DBV Šumperk33.09 1969  8    
13Spáčil RadekPERPO Bludov33.13 1971  9    
14Podešva VladimírPOS Šumperk33.24 1954   3   
15Šalplachta JindřichFenix Jeseník33.29 1947    2  
16Komárek OndřejSKI Klub Šumperk34.10 1982 2     
17Blaháček BohumilPERPO Bludov34.15 1970  10    
18Dostál LadislavSK Polička34.19 1956   4   
19Medlík CtiradASPV OA Šumperk34.25 1958   5   
20Čmakal FrantišekBludov34.43 1977  11    
21Pernica PavelPERPO Bludov35.00 1949   6   
22Srovnal OtakarLoko Zábřeh35.06 1975  12    
23Kunčar JakubPSK Olymp Praha35.14 1975  13    
24Medlík JanSeverka Šumperk35.21 1982 3     
25Dufek OndřejSKI Klub Šumperk35.33 1983 4     
26Horáček TomášBohutín35.45 1983 5     
27Macek JanVOŠ SPŠ Šumperk36.02 1980 6     
28Vepřek RadomírVíno Karabina36.08 1953   7   
29Podzimek TomášVelké Losiny36.23 1981 7     
30Holý AdamBohutín36.31 1984 8     
31Procházka JaroslavŠumperk36.38 1959  14    
32Knápek LubomírProfitnes Šumperk36.39 1959  15    
33Hejtmánek JiříŠumperk36.43 1969  16    
34Willis FerenbaughSPŠ Šumperk36.44 1970  17    
35Švorcová KateřinaMoravská Třebová36.52 1981 1     
36Kukula ZdeněkVíno Karabina36.58 1950   8   
37Novák JanSKI Klub Šumperk37.11 1982 9     
38Švorc JiříMoravská Třebová37.15 1958   9   
39Herbst ManfredJesdrev37.16 1941    3  
40Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh37.25 1936     1 
41Valouchová MarieKlášterec38.04 1973 2     
42Janů PřemyslZábřeh38.29 1980 10     
43Homola MiroslavSokol Hrabenov38.36 1955   10   
44Tomíšek JindřichHanácká kyselka38.38 1939    4  
45Král LiborSlavia VŠLD Zvolen38.49 1968  18    
46Orlich MarcelVyškov38.51 1966  19    
47Řezníčková IvetaČervená Voda40.45 1979 3     
48Koňařík VlastimilValašské Meziříčí41.19 1978  20    
49Kohut MichalDolní Domaslavice41.19 1979  21    
50Mazák ZdeněkSokol Hrabenov41.38 1962  22    
51Smolicha DavidNový Malín41.51 1978  23    
52Trojek KarelŠumperk41.52 1981 11     
53Víša BohuslavOlomouc41.52 1951   11   
54Smolicha JosefNový Malín41.54 1956   12   
55Valchař JanŠumperk41.58 1982 12     
56Lípa FrantišekHoral Šumperk42.06 1949   13   
57Hradiš MichalSeverka Šumperk42.19 1983 13     
58Klimeš BohuslavSokol Hrabenov43.05 1959  24    
59Holý MilanSKI Klub Šumperk43.27 1952   14   
60Láznička JiříŠumperk43.51 1980 14     
61Babinská NaděždaSR Šerák44.40 1975 4     
62Osladil StanislavVíno Karabina44.56 1950   15   
63Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB45.23 1963 5     
64Schon JiříŠumperk46.33 1983 15