Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 1998
Jarní cena AquatolluJarní kros průmyslovkyJarní kros gymnázia5 km na dráze obchodní akademieNa honěnou
Běh MarkovicouBěh na SenovouPodzimní kros průmyslovkyPodzimní kros obchodní akademieŠumperská hodinovka
Podzimní kros gymnáziaHrabenovský krosBludovský krosHorokros


Podzimní kros obchodní akademie
16. 09. 1998, 17.00
Obchodní akademie v Šumperku, u IV. ZŠ v Šumperku (Temenice)
9000 m, přespolní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Petr PavelSALITH SUMTEX18.13 1969  1    
2Tempír TomášSKI Klub Šumperk18.14 1977  2    
3Krátký FrantišekJiskra Králíky18.32 1943    1  
4Vepřek KamilAtletika Šumperk19.16 1980 1     
5Podešva VladimírPOS Šumperk19.18 1954   1   
6Tempír FrantišekŠtíty19.18 1949   2   
7Šrámek JaromírKVS Šumperk OB19.24 1958   3   
8Šalplachta JindřichFenix Jeseník19.26 1947    2  
9Medlík JanSeverka Šumperk19.33 1982 2     
10Mátl PavelKVS Šumperk OB19.40 1968  3    
11Štyndl MiroslavAtletika Polička19.42 1957   4   
12Janků ZdeněkRak-Janco Postřelmov19.46 1955   5   
13Dostál LadislavSK Polička19.50 1956   6   
14Komárek OndřejSKI Klub Šumperk20.00 1982 3     
15Valenta PavelLion DBV Šumperk20.03 1969  4    
16Hejl JanSOU ST Šumperk20.04 1953   7   
17Medlík CtiradASPV OA Šumperk20.05 1958   8   
18Srovnal OtakarLoko Zábřeh20.07 1975  5    
19Macek JanVOŠ SPŠ Šumperk20.20 1980 4     
20Kunčar JakubPSK Olymp Praha20.29 1975  6    
21Pernica PavelPERPO Bludov20.52 1949   9   
22Švorc JiříMoravská Třebová21.12 1958   10   
23Král VáclavSeverka Šumperk21.15 1982 5     
24Vepřek RadomírVíno Karabina21.20 1953   11   
25Horáček TomášBohutín21.33 1983 6     
26Procházka JaroslavŠumperk21.37 1959  7    
27Kukula ZdeněkVíno Karabina21.38 1950   12   
28Švorcová KateřinaMoravská Třebová21.43 1981 1     
29Willis FerenbaughSPŠ Šumperk21.57 1970  8    
30Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh22.07 1936     1 
31Homola MiroslavSokol Hrabenov22.09 1955   13   
32Lerch VladislavMilo Olomouc22.12 1948    3  
33Schuppler RadekŠumperk22.13 1981 7     
34Prokop JanHoral Šumperk22.14 1975  9    
35Čmakal FrantišekBludov22.15 1977  10    
36Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty22.18 1956   14   
37Král LiborSlavia VŠLD Zvolen22.26 1968  11    
38Pospíšil FilipAtletika Šumperk22.36 1982 8     
39Holý JakubSKI Klub Šumperk22.37 1978  12    
40Valouchová MarieKlášterec22.44 1973 2     
41Orlich MarcelVyškov22.54 1966  13    
42Kohut MichalDolní Domaslavice23.02 1979  14    
43Láznička JiříŠumperk23.03 1980 9     
44Koňařík VlastimilValašské Meziříčí23.04 1978  15    
45Tomíšek JindřichHanácká kyselka23.10 1939    4  
46Srovnal OtakarLoko Zábřeh23.19 1942    5  
47Hodina AloisALSPORT Šumperk23.24 1949   15   
48Svobodová TerezaFenix SKI Team Jeseník23.54 1984 3     
49Březina VojtěchSeverka Šumperk24.18 1986 10     
50Matějíček DaliborKČT Šumperk24.46 1959  16    
51Klimeš BohuslavSokol Hrabenov24.53 1959  17    
52Holý MilanSKI Klub Šumperk24.55 1952   16   
53Mazák ZdeněkSokol Hrabenov25.02 1962  18    
54Trojek KarelŠumperk25.26 1981 11     
55Komárková EvaKammsport Šumperk25.41 1958 4     
56Osladil StanislavVíno Karabina26.06 1950   17   
57Mazák LukášSokol Hrabenov28.30 1986 12