Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 1998
Jarní cena AquatolluJarní kros průmyslovkyJarní kros gymnázia5 km na dráze obchodní akademieNa honěnou
Běh MarkovicouBěh na SenovouPodzimní kros průmyslovkyPodzimní kros obchodní akademieŠumperská hodinovka
Podzimní kros gymnáziaHrabenovský krosBludovský krosHorokros


Šumperská hodinovka
23. 09. 1998, 17.00
KVS Šumperk - Martin Stryk, Šumperk - Tyršův stadion
60 minut / hromadný start, hodinovka na umělé dráze
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Petr PavelSALITH SUMTEX17300 1969  1    
2Šrámek JaromírKVS Šumperk OB16050 1958   1   
3Podešva VladimírPOS Šumperk15880 1954   2   
4Drážný LadislavAtletika Šumperk15850 1959  2    
5Škop VladimírŠumperk15685 1954   3   
6Vepřek KamilAtletika Šumperk15640 1980 1     
7Medlík CtiradASPV OA Šumperk15577 1958   4   
8Kunčar DavidŠumperk15543 1975  3    
9Aleš DavidKVS Šumperk OB14840 1975  4    
10Hejl JanSOU ST Šumperk14780 1953   5   
11Macek JanVOŠ SPŠ Šumperk14770 1980 2     
12Komárek OndřejSKI Klub Šumperk14740 1982 3     
13Zajíc JanKRB Chrudim14720 1953   6   
14Procházka JaroslavŠumperk14600 1959  5    
15Vepřek RadomírVíno Karabina14580 1953   7   
16Kunčar JakubPSK Olymp Praha14560 1975  6    
17Willis FerenbaughSPŠ Šumperk14490 1970  7    
18Tomíšek JindřichHanácká kyselka14270 1939    1  
19Blaháček BohumilPERPO Bludov14250 1970  8    
20Horáček TomášBohutín14175 1983 4     
21Král VáclavSeverka Šumperk13825 1982 5     
22Valouchová MarieKlášterec13800 1973 1     
23Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh13800 1936     1 
24Herbst ManfredJesdrev13650 1941    2  
25Novák JanSKI Klub Šumperk13590 1982 6     
26Stejskal AntonínVíno Karabina13510 1949   8   
27Hodina AloisALSPORT Šumperk13450 1949   9   
28Svobodová TerezaFenix SKI Team Jeseník13040 1984 2     
29Bielčík JindřichLichkov12950 1940    3  
30Klimeš MiroslavSokol Hrabenov12880 1982 7     
31Smolicha DavidNový Malín12840 1978  9    
32Macek Lubomír12760 1983 8     
33Kotvan PetrBludov12722 1984 9     
34Andrle JosefBludov12722 1986 10     
35Holý MilanSKI Klub Šumperk12702 1952   10   
36Smolicha JosefNový Malín12698 1956   11   
37Osladil StanislavVíno Karabina12590 1950   12   
38Březina VojtěchSeverka Šumperk12347 1986 11     
39Láznička JiříŠumperk12240 1980 12     
40Vykydal KvětoslavSokol Temenice12190 1936     2 
41Holý AdamBohutín12080 1984 13     
42Trojek KarelŠumperk11942 1981 14     
43John PřemyslBludov11875 1981 15     
44Mazák LukášSokol Hrabenov11250 1986 16     
45Procházková IvaŠumperk10950 1984 3     
46Hádková LenkaSKI Klub Šumperk10500 1985 4     
47Horáčková VladimíraBohutín9420 1986 5