Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 1998
Jarní cena AquatolluJarní kros průmyslovkyJarní kros gymnázia5 km na dráze obchodní akademieNa honěnou
Běh MarkovicouBěh na SenovouPodzimní kros průmyslovkyPodzimní kros obchodní akademieŠumperská hodinovka
Podzimní kros gymnáziaHrabenovský krosBludovský krosHorokros


Podzimní kros gymnázia
30. 09. 1998, 17.00
Gymnázium Šumperk, Vyhlídka (Kotel)
6400 m, dvoukolový lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Ženčák JaroslavASPV OA Šumperk23.18 1961  1    
2Petr PavelSALITH SUMTEX24.13 1969  2    
3Krátký FrantišekJiskra Králíky24.16 1943    1  
4Urban RostislavSKI Team Šumperk25.09 1973  3    
5Spáčil RadekPERPO Bludov25.16 1971  4    
6Dostál LadislavSK Polička25.20 1956   1   
7Vepřek KamilAtletika Šumperk25.27 1980 1     
8Šrámek JaromírKVS Šumperk OB25.39 1958   2   
9Šalplachta JindřichFenix Jeseník25.41 1947    2  
10Štyndl MiroslavAtletika Polička25.50 1957   3   
11Krátká JitkaJiskra Králíky26.13 1974 1     
12Vošický PavelSK DAMA sport26.15 1975  5    
13Podešva VladimírPOS Šumperk26.30 1954   4   
14Macek JanVOŠ SPŠ Šumperk26.33 1980 2     
15Komárek OndřejSKI Klub Šumperk26.50 1982 3     
16Blaháček BohumilPERPO Bludov26.55 1970  6    
17Medlík CtiradASPV OA Šumperk27.08 1958   5   
18Hejl JanSOU ST Šumperk27.10 1953   6   
19Kunčar JakubPSK Olymp Praha27.11 1975  7    
20Rak ZdeněkRak-Janco Postřelmov27.12 1953   7   
21Hejtmánek MilošHAS Bike Šumperk27.22 1963  8    
22Čmakal FrantišekBludov27.27 1977  9    
23Knápek LubomírProfitnes Šumperk27.34 1959  10    
24Dufek OndřejSKI Klub Šumperk27.34 1983 4     
25Aleš DavidKVS Šumperk OB28.20 1975  11    
26Vepřek RadomírVíno Karabina28.22 1953   8   
27Procházka JaroslavŠumperk28.27 1959  12    
28Holý AdamBohutín28.30 1984 5     
29Kukula ZdeněkVíno Karabina28.35 1950   9   
30Král VáclavSeverka Šumperk28.46 1982 6     
31Medlík JanSeverka Šumperk28.46 1982 7     
32Willis FerenbaughSPŠ Šumperk28.49 1970  13    
33Hejtmánek JiříŠumperk29.09 1969  14    
34Sporek MiroslavDesná Vest29.35 1954   10   
35Král LiborSlavia VŠLD Zvolen29.38 1968  15    
36Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh29.40 1936     1 
37Novák JanSKI Klub Šumperk29.45 1982 8     
38Herbst ManfredJesdrev29.46 1941    3  
39Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty29.50 1956   11   
40Tomíšek JindřichHanácká kyselka29.51 1939    4  
41Homola MiroslavSokol Hrabenov29.56 1955   12   
42Klimeš MiroslavSokol Hrabenov29.58 1982 9     
43Růžička RadomírRak-Janco Postřelmov29.58 1963  16    
44Stejskal AntonínVíno Karabina30.43 1949   13   
45Morávek VítKVS Šumperk OB31.35 1984 10     
46Smolicha DavidNový Malín31.40 1978  17    
47Víša BohuslavOlomouc31.45 1951   14   
48Řezníčková IvetaČervená Voda31.50 1979 2     
49Matějíček DaliborKČT Šumperk31.55 1959  18    
50Trojek KarelŠumperk32.02 1981 11     
51Březina VojtěchSeverka Šumperk32.09 1986 12     
52Mazák LukášSokol Hrabenov32.38 1986 13     
53Holý MilanSKI Klub Šumperk32.40 1952   15   
54Mazák ZdeněkSokol Hrabenov32.49 1962  19    
55Komárková EvaKammsport Šumperk32.49 1958 3     
56Paloncý PavelKVS Šumperk OB32.55 1963  20    
57Lípa FrantišekHoral Šumperk33.02 1949   16   
58Švorc JiříMoravská Třebová33.20 1958   17   
59Osladil StanislavVíno Karabina34.00 1950   18   
60Klimeš BohuslavSokol Hrabenov34.04 1959  21    
61Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB35.27 1963 4     
62Valouchová LenkaŠumperk36.14 1983 5