Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 1998
Jarní cena AquatolluJarní kros průmyslovkyJarní kros gymnázia5 km na dráze obchodní akademieNa honěnou
Běh MarkovicouBěh na SenovouPodzimní kros průmyslovkyPodzimní kros obchodní akademieŠumperská hodinovka
Podzimní kros gymnáziaHrabenovský krosBludovský krosHorokros


Hrabenovský kros
04. 10. 1998, 10.00
Sokol Hrabenov, Hrabenov, hřiště
8000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Krátký FrantišekJiskra Králíky28.26 1943    1  
2Tempír TomášSKI Klub Šumperk29.00 1977  1    
3Urban RostislavSKI Team Šumperk29.40 1973  2    
4Andrle JosefSK DAMA sport30.15 1964  3    
5Spáčil RadekPERPO Bludov30.29 1971  4    
6Drážný LadislavAtletika Šumperk31.01 1959  5    
7Dostál LadislavSK Polička31.13 1956   1   
8Krátká JitkaJiskra Králíky31.14 1974 1     
9Šalplachta JindřichFenix Jeseník31.17 1947    2  
10Tempír FrantišekŠtíty31.28 1949   2   
11Podešva VladimírPOS Šumperk31.31 1954   3   
12Rak ZdeněkRak-Janco Postřelmov31.48 1953   4   
13Holý OndřejSKI Klub Šumperk31.54 1976  6    
14Čmakal FrantišekBludov31.55 1977  7    
15Hejl JanSOU ST Šumperk32.00 1953   5   
16Mátl PavelKVS Šumperk OB32.08 1968  8    
17Srovnal OtakarLoko Zábřeh32.23 1975  9    
18Pernica PavelPERPO Bludov32.31 1949   6   
19Paclík MartinSKI Team Šumperk32.33 1972  10    
20Blaháček BohumilPERPO Bludov32.36 1970  11    
21Dufek OndřejSKI Klub Šumperk32.39 1983 1     
22Kunčar JakubPSK Olymp Praha32.40 1975  12    
23Novák JanSKI Klub Šumperk32.46 1982 2     
24Macek JanVOŠ SPŠ Šumperk33.04 1980 3     
25Kunčar DavidŠumperk33.10 1975  13    
26Vepřek RadomírVíno Karabina33.19 1953   7   
27Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh33.56 1936     1 
28Miča PetrBratrušov35.03 1979  14    
29Janů PřemyslZábřeh35.12 1980 4     
30Král LiborSlavia VŠLD Zvolen35.23 1968  15    
31Herbst ManfredJesdrev35.31 1941    3  
32Prokop JanHoral Šumperk35.51 1975  16    
33Klimeš BedřichBukovice35.53 1956   8   
34Tomíšek JindřichHanácká kyselka35.56 1939    4  
35Valouchová MarieKlášterec36.04 1973 2     
36Hejtmánek JiříŠumperk36.24 1969  17    
37Stejskal AntonínVíno Karabina36.24 1949   9   
38Holý AdamBohutín36.48 1984 5     
39Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty36.58 1956   10   
40Růžička LukášKVS Šumperk OB37.08 1978  18    
41Matějíček DaliborKČT Šumperk37.09 1959  19    
42Srovnal OtakarLoko Zábřeh37.21 1942    5  
43Smolicha DavidNový Malín37.23 1978  20    
44Růžička RadomírRak-Janco Postřelmov37.34 1963  21    
45Klimeš MiroslavSokol Hrabenov37.46 1982 6     
46Mazák ZdeněkSokol Hrabenov38.34 1962  22    
47Klimeš BohuslavSokol Hrabenov38.50 1959  23    
48Holý MilanSKI Klub Šumperk39.04 1952   11   
49Trojek KarelŠumperk39.23 1981 7     
50Osladil StanislavVíno Karabina40.28 1950   12   
51Komárková EvaKammsport Šumperk40.44 1958 3     
52Mazák LukášSokol Hrabenov41.16 1986 8     
53Hrubá MartinaHoral Šumperk45.09 1972 4