Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 1998
Jarní cena AquatolluJarní kros průmyslovkyJarní kros gymnázia5 km na dráze obchodní akademieNa honěnou
Běh MarkovicouBěh na SenovouPodzimní kros průmyslovkyPodzimní kros obchodní akademieŠumperská hodinovka
Podzimní kros gymnáziaHrabenovský krosBludovský krosHorokros


Bludovský kros
10. 10. 1998, 14.00
Sokol Bludov, Bludov, koupaliště Vlčí důl
15000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Ženčák JaroslavASPV OA Šumperk57.10 1961  1    
2Tempír TomášSKI Klub Šumperk59.07 1977  2    
3Spáčil RadekPERPO Bludov62.59 1971  3    
4Šrámek JaromírKVS Šumperk OB63.51 1958   1   
5Andrle JosefSK DAMA sport64.33 1964  4    
6Vepřek KamilAtletika Šumperk64.38 1980 1     
7Drážný LadislavAtletika Šumperk64.42 1959  5    
8Dostál LadislavSK Polička65.37 1956   2   
9Šalplachta JindřichFenix Jeseník65.42 1947    1  
10Holý OndřejSKI Klub Šumperk65.55 1976  6    
11Blaháček BohumilPERPO Bludov66.40 1970  7    
12Vošický PavelSK DAMA sport66.50 1975  8    
13Kunčar DavidŠumperk66.52 1975  9    
14Mátl PavelKVS Šumperk OB67.33 1968  10    
15Rak ZdeněkRak-Janco Postřelmov68.11 1953   3   
16Komárek OndřejSKI Klub Šumperk68.18 1982 2     
17Pernica PavelPERPO Bludov68.24 1949   4   
18Medlík CtiradASPV OA Šumperk68.41 1958   5   
19Hejl JanSOU ST Šumperk69.21 1953   6   
20Kunčar JakubPSK Olymp Praha69.48 1975  11    
21Srovnal OtakarLoko Zábřeh69.57 1975  12    
22Čmakal FrantišekBludov70.32 1977  13    
23Lerch VladislavMilo Olomouc70.44 1948    2  
24Vepřek RadomírVíno Karabina71.25 1953   7   
25Knápek LubomírProfitnes Šumperk73.10 1959  14    
26Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh73.20 1936     1 
27Herbst ManfredJesdrev73.45 1941    3  
28Král LiborSlavia VŠLD Zvolen74.05 1968  15    
29Miča PetrBratrušov74.25 1979  16    
30Janů PřemyslZábřeh75.06 1980 3     
31Valouchová MarieKlášterec75.39 1973 1     
32Procházka JaroslavŠumperk75.58 1959  17    
33Hejtmánek JiříŠumperk77.19 1969  18    
34Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty77.38 1956   8   
35Tomíšek JindřichHanácká kyselka78.36 1939    4  
36Stejskal AntonínVíno Karabina79.08 1949   9   
37Ston PavelBludov79.39 1954   10   
38Srovnal OtakarLoko Zábřeh80.52 1942    5  
39Prokop JanHoral Šumperk80.56 1975  19    
40Hejral JosefPERPO Bludov82.23 1959  20    
41Sadil MichalTriatlon Temenice83.29 1975  21    
42Mazák ZdeněkSokol Hrabenov83.43 1962  22    
43Matějíček DaliborKČT Šumperk84.31 1959  23    
44Holý MilanSKI Klub Šumperk84.41 1952   11   
45Svobodová TerezaFenix SKI Team Jeseník86.13 1984 2     
46Holý JakubSKI Klub Šumperk88.24 1978  24    
47Komárková EvaKammsport Šumperk88.47 1958 3     
48Bank RostislavRuda nad Moravou94.30 1936     2 
49Hrubá MartinaHoral Šumperk98.42 1972 4     
50Dominik OldřichGrygov121.10 1925     3