Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 1998
Jarní cena AquatolluJarní kros průmyslovkyJarní kros gymnázia5 km na dráze obchodní akademieNa honěnou
Běh MarkovicouBěh na SenovouPodzimní kros průmyslovkyPodzimní kros obchodní akademieŠumperská hodinovka
Podzimní kros gymnáziaHrabenovský krosBludovský krosHorokros


Horokros
18. 10. 1998, 10.00
Horal Šumperk, Učňovská škola Šumperk
16000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Ženčák JaroslavASPV OA Šumperk60.00 1961  1    
2Spáčil RadekPERPO Bludov62.32 1971  2    
3Šrámek JaromírKVS Šumperk OB63.26 1958   1   
4Urban RostislavSKI Team Šumperk63.41 1973  3    
5Drážný LadislavAtletika Šumperk63.49 1959  4    
6Šalplachta JindřichFenix Jeseník64.42 1947    1  
7Vepřek KamilAtletika Šumperk65.00 1980 1     
8Dostál LadislavSK Polička66.25 1956   2   
9Podešva VladimírPOS Šumperk66.32 1954   3   
10Blaháček BohumilPERPO Bludov67.27 1970  5    
11Rak ZdeněkRak-Janco Postřelmov67.32 1953   4   
12Medlík CtiradASPV OA Šumperk67.38 1958   5   
13Mátl PavelKVS Šumperk OB67.45 1968  6    
14Janků ZdeněkRak-Janco Postřelmov68.07 1955   6   
15Komárek OndřejSKI Klub Šumperk68.15 1982 2     
16Hejl JanSOU ST Šumperk68.20 1953   7   
17Paclík MartinSKI Team Šumperk68.57 1972  7    
18Pernica PavelPERPO Bludov69.08 1949   8   
19Knápek LubomírProfitnes Šumperk70.13 1959  8    
20Srovnal OtakarLoko Zábřeh70.29 1975  9    
21Kunčar JakubPSK Olymp Praha71.09 1975  10    
22Herbst ManfredJesdrev73.25 1941    2  
23Procházka JaroslavŠumperk73.46 1959  11    
24Přívětivý MiroslavKopřivnice73.57 1953   9   
25Král LiborSlavia VŠLD Zvolen74.11 1968  12    
26Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh74.15 1936     1 
27Homola MiroslavSokol Hrabenov75.27 1955   10   
28Mazák JosefŠumperk76.00 1959  13    
29Janů PřemyslZábřeh77.10 1980 3     
30Willis FerenbaughSPŠ Šumperk77.20 1970  14    
31Valouchová MarieKlášterec77.44 1973 1     
32Tomíšek JindřichHanácká kyselka77.51 1939    3  
33Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty79.00 1956   11   
34Hejral JosefPERPO Bludov79.31 1959  15    
35Srovnal OtakarLoko Zábřeh79.33 1942    4  
36David MartinŠumperk80.12 1979  16    
37Kukula ZdeněkVíno Karabina80.17 1950   12   
38Prokop JanHoral Šumperk80.43 1975  17    
39Repka KarelVíno Karabina80.59 1956   13   
40Stejskal AntonínVíno Karabina82.52 1949   14   
41Mazák ZdeněkSokol Hrabenov83.59 1962  18    
42Hodina AloisALSPORT Šumperk84.03 1949   15   
43Lípa FrantišekHoral Šumperk84.11 1949   16   
44Komárková EvaKammsport Šumperk86.10 1958 2     
45Vykydal KvětoslavSokol Temenice87.14 1936     2 
46Matějíček DaliborKČT Šumperk88.43 1959  19    
47Svobodová TerezaFenix SKI Team Jeseník91.59 1984 3     
48Osladil StanislavVíno Karabina92.09 1950   17   
49Švédová MichaelaŠumperk95.43 1977 4     
50Mazák LukášSokol Hrabenov102.34 1986 4     
51Špáník TomášHoral Šumperk104.44 1935     3