Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 1999
Jarní cena AquatolluJarní kros průmyslovkyJarní kros gymnázia5 km na dráze obchodní akademieNa honěnou
Běh MarkovicouBěh na SenovouPodzimní kros obchodní akademiePodzimní kros průmyslovkyŠumperská hodinovka
Podzimní kros gymnáziaBludovský krosHrabenovský krosHorokros


Jarní kros průmyslovky
31. 03. 1999, 17.00
Průmyslovka Šumperk, parkoviště u sanatorky v Šumperku
8000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Abrahám LuděkSK Hronov30.04 1975  1    
2Polách RostislavSK DAMA sport30.20 1975  2    
3Spáčil RadekPERPO Bludov31.43 1971  3    
4Urban RostislavSKI Team Šumperk32.17 1973  4    
5Vepřek KamilAtletika Šumperk32.24 1980  5    
6Čmakal FrantišekBludov32.44 1977  6    
7Podešva VladimírPOS Šumperk33.10 1954   1   
8Komárek OndřejSKI Klub Šumperk33.16 1982 1     
9Šrámek JaromírKVS Šumperk OB33.22 1958   2   
10Kunčar DavidŠumperk33.23 1975  7    
11Macek JanVOŠ SPŠ Šumperk33.55 1980  8    
12Medlík CtiradASPV OA Šumperk34.17 1958   3   
13Hejl JanSOU ST Šumperk34.33 1953   4   
14Srovnal OtakarLoko Zábřeh34.36 1975  9    
15Medlík JanSeverka Šumperk34.59 1982 2     
16Drážný LadislavPísařov35.01 1959   5   
17Král VáclavSeverka Šumperk35.23 1982 3     
18Vepřek RadomírVíno Karabina35.45 1953   6   
19Blaháček BohumilPERPO Bludov35.46 1970  10    
20Matoušek MilanSeverka Šumperk35.51 1967  11    
21Ferenbaugh WillisSPŠ Šumperk36.26 1970  12    
22Tesař KarelKVS Šumperk OB36.34 1955   7   
23Hubáček PavelSokol Temenice36.38 1976  13    
24Pernica PavelPERPO Bludov36.52 1949    1  
25Král LiborSlavia VŠLD Zvolen37.01 1968  14    
26Riegl OndřejSeverka Šumperk37.17 1984 4     
27Hejtmánek JiříVíno Karabina37.22 1969  15    
28Valouchová MarieKlášterec37.27 1973 1     
29Krátký RomanVikýřovice37.36 1964  16    
30Klimeš MiroslavSokol Hrabenov38.00 1982 5     
31Šimková38.01 1982 2     
32Hodina AloisALSPORT Šumperk38.18 1949    2  
33Zabloudilová LenkaSK Junior Brno38.27 1982 3     
34Janů PřemyslZábřeh38.53 1980  17    
35Paloncý PavelKVS Šumperk OB39.20 1984 6     
36Láznička JiříŠumperk39.33 1980  18    
37Mazák LukášSokol Hrabenov39.35 1986 7     
38Tomíšek JindřichHanácká kyselka39.38 1939     1 
39Hejral JosefPERPO Bludov39.48 1959   8   
40Bielčík JindřichLichkov40.09 1940    3  
41Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty40.15 1956   9   
42Srovnal OtakarLoko Zábřeh40.25 1942    4  
43David MartinŠumperk41.37 1979  19    
44Macek Lubomír41.39 1983 8     
45Komárková EvaKammsport Šumperk41.53 1958 4     
46Straka JosefŠumperk42.06 1939     2 
47Klimeš BohuslavSokol Hrabenov42.30 1959   10   
48Holý MilanSKI Klub Šumperk42.55 1952   11   
49Paloncý PavelKVS Šumperk OB43.07 1963  20    
50Sporek MiroslavDesná Vest43.33 1954   12   
51Matějíček DaliborKČT Šumperk43.39 1959   13   
52Lípa FrantišekHoral Šumperk43.54 1949    5  
53Vykydal KvětoslavSokol Temenice44.24 1936     3 
54Mazák ZdeněkSokol Hrabenov44.26 1962  21    
55Mann TomášPísařov45.31 1965  22    
56Bank RostislavRuda nad Moravou47.39 1936     4 
57Herbst ManfredJesdrev47.52 1941    6  
58Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB48.27 1963 5     
59Holý AdamBohutín50.28 1984 9