Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 1999
Jarní cena AquatolluJarní kros průmyslovkyJarní kros gymnázia5 km na dráze obchodní akademieNa honěnou
Běh MarkovicouBěh na SenovouPodzimní kros obchodní akademiePodzimní kros průmyslovkyŠumperská hodinovka
Podzimní kros gymnáziaBludovský krosHrabenovský krosHorokros


5 km na dráze obchodní akademie
14. 04. 1999, 17.00
Obchodní akademie v Šumperku, Tyršův stadion v Šumperku
5000 m, klasická 5 km na dráze
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Polách RostislavSK DAMA sport16.19 1975  1    
2Krátký FrantišekJiskra Králíky17.10 1943    1  
3Valenta PavelLion DBV Šumperk17.17 1969  2    
4Komárek OndřejSKI Klub Šumperk17.17 1982 1     
5Andrle Josef---17.18 1964  3    
6Medlík JanSeverka Šumperk17.29 1982 2     
7Podešva VladimírPOS Šumperk17.29 1954   1   
8Drážný LadislavPísařov17.37 1959   2   
9Kunčar DavidŠumperk17.53 1975  4    
10Medlík CtiradASPV OA Šumperk18.00 1958   3   
11Čmakal FrantišekBludov18.08 1977  5    
12Šrámek JaromírKVS Šumperk OB18.10 1958   4   
13Šalplachta JindřichFenix Jeseník18.18 1947    2  
14Krátká JitkaJiskra Králíky18.21 1974 1     
15Aleš DavidKVS Šumperk OB18.29 1975  6    
16Fišnar JanLoučná18.57 1954   5   
17Král VáclavSeverka Šumperk18.59 1982 3     
18Ferenbaugh WillisSPŠ Šumperk19.03 1970  7    
19Hubáček PavelSokol Temenice19.07 1976  8    
20Krátký RomanVikýřovice19.12 1964  9    
21Hejl JanSOU ST Šumperk19.20 1953   6   
22Trojek KarelŠumperk19.21 1981 4     
23Vepřek RadomírVíno Karabina19.26 1953   7   
24Hejtmánek JiříVíno Karabina19.30 1969  10    
25Janů PřemyslZábřeh19.32 1980  11    
26Valouchová MarieKlášterec19.32 1973 2     
27Tesař KarelKVS Šumperk OB19.47 1955   8   
28Podzimek TomášVelké Losiny19.52 1981 5     
29Andrle JosefBludov19.54 1986 6     
30Kotvan PetrBludov19.55 1984 7     
31Pospíšil FilipAtletika Šumperk19.56 1982 8     
32Král LiborSlavia VŠLD Zvolen20.02 1968  12    
33Podzimek MartinVelké Losiny20.11 1982 9     
34Klimeš MiroslavSokol Hrabenov20.14 1982 10     
35Hodina AloisALSPORT Šumperk20.21 1949    3  
36Tomíšek JindřichHanácká kyselka20.25 1939     1 
37Sporek MiroslavDesná Vest20.30 1954   9   
38David MartinŠumperk20.54 1979  13    
39Merta JaroslavJeseník20.55 1935     2 
40Bielčík JindřichLichkov20.56 1940    4  
41Komárková EvaKammsport Šumperk21.01 1958 3     
42Herbst ManfredJesdrev21.01 1941    5  
43Paloncý PavelKVS Šumperk OB21.27 1984 11     
44Srovnal OtakarLoko Zábřeh21.29 1942    6  
45Mann TomášPísařov21.35 1965  14    
46Matějíček DaliborKČT Šumperk22.04 1959   10   
47Mazák ZdeněkSokol Hrabenov22.05 1962  15    
48Straka JosefŠumperk22.07 1939     3 
49Svobodová TerezaFenix SKI Team Jeseník22.13 1984 4     
50Procházková DanielaSKI Klub Šumperk22.24 1977 5     
51Holý MilanSKI Klub Šumperk22.46 1952   11   
52Ženčuch MilanBrníčko22.48 1982 12     
53Bank RostislavRuda nad Moravou22.52 1936     4 
54Horvátová BlankaZábřeh22.59 1973 6     
55Klimeš BohuslavSokol Hrabenov22.59 1959   12   
56Řezníčková IvetaČervená Voda23.03 1979 7     
57Osladil StanislavVíno Karabina23.13 1950   13   
58Vykydal KvětoslavSokol Temenice23.23 1936     5 
59Lípa FrantišekHoral Šumperk23.48 1949    7  
60Janů ZdeněkHoral Šumperk25.43 1957   14