Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 1999
Jarní cena AquatolluJarní kros průmyslovkyJarní kros gymnázia5 km na dráze obchodní akademieNa honěnou
Běh MarkovicouBěh na SenovouPodzimní kros obchodní akademiePodzimní kros průmyslovkyŠumperská hodinovka
Podzimní kros gymnáziaBludovský krosHrabenovský krosHorokros


Na honěnou
21. 04. 1999, 17.00
KVS Šumperk, Vyhlídka (Kotel)
9000 m, lesní běh (intervalový start)
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Ženčák JaroslavASPV OA Šumperk34.33 1961  1    
2Krátký FrantišekJiskra Králíky36.32 1943    1  
3Drážný LadislavPísařov38.27 1959   1   
4Kunčar DavidŠumperk38.44 1975  2    
5Šalplachta JindřichFenix Jeseník38.50 1947    2  
6Čmakal FrantišekBludov38.52 1977  3    
7Podešva VladimírPOS Šumperk39.10 1954   2   
8Šrámek JaromírKVS Šumperk OB39.15 1958   3   
9Medlík CtiradASPV OA Šumperk39.24 1958   4   
10Srovnal OtakarLoko Zábřeh40.02 1975  4    
11Komárek OndřejSKI Klub Šumperk40.35 1982 1     
12Král VáclavSeverka Šumperk40.53 1982 2     
13Knápek LubomírProfitnes Šumperk41.02 1959   5   
14Hejl JanSOU ST Šumperk41.30 1953   6   
15Vepřek RadomírVíno Karabina41.32 1953   7   
16Tesař KarelKVS Šumperk OB42.01 1955   8   
17Blaháček BohumilPERPO Bludov42.14 1970  5    
18Fišnar JanLoučná42.22 1954   9   
19Trojek KarelŠumperk42.25 1981 3     
20Pernica PavelPERPO Bludov42.36 1949    3  
21Valouchová MarieKlášterec42.55 1973 1     
22Lerch VladislavMilo Olomouc42.59 1948    4  
23Hodina AloisALSPORT Šumperk44.02 1949    5  
24Král LiborSlavia VŠLD Zvolen44.13 1968  6    
25Homola MiroslavSokol Hrabenov44.17 1955   10   
26Mazák LukášSokol Hrabenov44.30 1986 4     
27Klimeš MiroslavSokol Hrabenov44.51 1982 5     
28Sporek MiroslavDesná Vest44.56 1954   11   
29Tomíšek JindřichHanácká kyselka45.31 1939     1 
30Merta JaroslavJeseník45.37 1935     2 
31Bielčík JindřichLichkov45.43 1940    6  
32Srovnal OtakarLoko Zábřeh46.23 1942    7  
33Hejral JosefPERPO Bludov46.41 1959   12   
34Mazák ZdeněkSokol Hrabenov47.40 1962  7    
35Herbst ManfredJesdrev47.45 1941    8  
36Mann TomášPísařov48.30 1965  8    
37Komárková EvaKammsport Šumperk48.39 1958 2     
38Straka JosefŠumperk49.35 1939     3 
39Klimeš BohuslavSokol Hrabenov49.44 1959   13   
40Holý AdamBohutín49.44 1984 6     
41Matějíček DaliborKČT Šumperk50.26 1959   14   
42Svobodová TerezaFenix SKI Team Jeseník50.27 1984 3     
43Lípa FrantišekHoral Šumperk50.52 1949    9  
44Vykydal KvětoslavSokol Temenice52.13 1936     4 
45Horvátová BlankaZábřeh53.14 1973 4     
46Osladil StanislavVíno Karabina53.41 1950   15   
47Janů ZdeněkHoral Šumperk55.10 1957   16