Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 1999
Jarní cena AquatolluJarní kros průmyslovkyJarní kros gymnázia5 km na dráze obchodní akademieNa honěnou
Běh MarkovicouBěh na SenovouPodzimní kros obchodní akademiePodzimní kros průmyslovkyŠumperská hodinovka
Podzimní kros gymnáziaBludovský krosHrabenovský krosHorokros


Běh Markovicou
28. 04. 1999, 17.00
Sokol Kolšov, Kolšov, hostinec u sv. Anny
10000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Ženčák JaroslavASPV OA Šumperk33.17 1961  1    
2Spáčil RadekPERPO Bludov34.57 1971  2    
3Čmakal FrantišekBludov35.15 1977  3    
4Šrámek JaromírKVS Šumperk OB35.47 1958   1   
5Komárek OndřejSKI Klub Šumperk36.01 1982 1     
6Podešva VladimírPOS Šumperk36.07 1954   2   
7Medlík JanSeverka Šumperk36.45 1982 2     
8Medlík CtiradASPV OA Šumperk36.51 1958   3   
9Hejl JanSOU ST Šumperk37.00 1953   4   
10Srovnal OtakarLoko Zábřeh37.40 1975  4    
11Matoušek MilanSeverka Šumperk37.50 1967  5    
12Blaháček BohumilPERPO Bludov38.27 1970  6    
13Vepřek RadomírVíno Karabina38.46 1953   5   
14Král VáclavSeverka Šumperk39.09 1982 3     
15Tesař KarelKVS Šumperk OB39.15 1955   6   
16Růžička LukášKVS Šumperk OB39.24 1978  7    
17Pernica PavelPERPO Bludov39.25 1949    1  
18Fišnar JanLoučná39.54 1954   7   
19Trojek KarelŠumperk40.31 1981 4     
20Andrle JosefBludov40.44 1986 5     
21Valouchová MarieKlášterec41.11 1973 1     
22Kotvan PetrBludov41.43 1984 6     
23Macek JanVOŠ SPŠ Šumperk41.45 1980  8    
24Hodina AloisALSPORT Šumperk41.47 1949    2  
25Mazák LukášSokol Hrabenov41.57 1986 7     
26Hejral JosefPERPO Bludov42.25 1959   8   
27Tomíšek JindřichHanácká kyselka42.35 1939     1 
28Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty42.54 1956   9   
29Bielčík JindřichLichkov43.00 1940    3  
30Srovnal OtakarLoko Zábřeh43.07 1942    4  
31Herbst ManfredJesdrev43.37 1941    5  
32Mazák ZdeněkSokol Hrabenov44.13 1962  9    
33Mann TomášPísařov45.07 1965  10    
34Klimeš BohuslavSokol Hrabenov46.02 1959   10   
35Tesařová MarieKVS Šumperk OB46.31 1984 2     
36Holý AdamBohutín46.31 1984 8     
37David MartinŠumperk46.38 1979  11    
38Lípa FrantišekHoral Šumperk46.48 1949    6  
39Komárková EvaKammsport Šumperk46.58 1958 3     
40Straka JosefŠumperk47.18 1939     2 
41Horvátová BlankaZábřeh47.22 1973 4     
42Osladil StanislavVíno Karabina47.40 1950   11   
43Vykydal KvětoslavSokol Temenice48.28 1936     3 
44Janů ZdeněkHoral Šumperk48.55 1957   12   
45Matějíček DaliborKČT Šumperk49.56 1959   13   
46Holý MilanSKI Klub Šumperk50.05 1952   14