Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 1999
Jarní cena AquatolluJarní kros průmyslovkyJarní kros gymnázia5 km na dráze obchodní akademieNa honěnou
Běh MarkovicouBěh na SenovouPodzimní kros obchodní akademiePodzimní kros průmyslovkyŠumperská hodinovka
Podzimní kros gymnáziaBludovský krosHrabenovský krosHorokros


Běh na Senovou
08. 09. 1999, 17.00
Peltonen SKI Team, Šumperk, Bludovská ulice
4000 m, běh do vrchu
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Petr PavelSALITH SUMTEX18.03 1969  1    
2Ženčák JaroslavASPV OA Šumperk18.16 1961  2    
3Čmakal FrantišekBludov19.26 1977  3    
4Spáčil RadekPERPO Bludov19.42 1971  4    
5Kunčar JakubAtletika Šumperk19.43 1975  5    
6Urban RostislavSKI Team Šumperk19.49 1973  6    
7Kunčar DavidŠumperk19.56 1975  7    
8Halama JakubKVS Šumperk OB20.00 1979  8    
9Novák JanSKI Klub Šumperk20.25 1982 1     
10Paclík MartinSKI Team Šumperk20.27 1972  9    
11Šrámek JaromírKVS Šumperk OB20.33 1958   1   
12Šalplachta JindřichFenix Jeseník20.45 1947    1  
13Drážný LadislavPísařov21.07 1959   2   
14Blaháček BohumilPERPO Bludov21.09 1970  10    
15Doubravský Tomᚊumperk21.11 1978  11    
16Aleš DavidKVS Šumperk OB21.17 1975  12    
17Trojek KarelŠumperk21.19 1981 2     
18Částek OndřejSokol Temenice21.22 1978  13    
19Srovnal OtakarLoko Zábřeh21.24 1975  14    
20Král VáclavSeverka Šumperk21.26 1982 3     
21Hejl JanSOU ST Šumperk21.46 1953   3   
22Andrle JosefBludov21.53 1986 4     
23Janů LiborŠumperk21.56 1978  15    
24Ondrášek MilanSK Damasport Šumperk22.02 1985 5     
25Hubáček PavelSokol Temenice22.04 1976  16    
26Medlík JanSeverka Šumperk22.07 1982 6     
27Plhal PetrŠumperk22.09 1974  17    
28Mazák LukášSokol Hrabenov22.11 1986 7     
29Pernica PavelPERPO Bludov22.17 1949    2  
30Medlík CtiradASPV OA Šumperk22.22 1958   4   
31Škop VladimírŠumperk22.31 1954   5   
32Fischer IvoRapotín22.40 1966  18    
33Komárek OndřejSKI Klub Šumperk22.46 1982 8     
34Růžička LukášKVS Šumperk OB22.55 1978  19    
35Kotvan PetrBludov23.07 1984 9     
36Šandera PetrSeverka Šumperk23.18 1983 10     
37Sporek MiroslavDesná Vest23.20 1954   6   
38Král LiborSlavia VŠLD Zvolen23.20 1968  20    
39Hojgr JanŠumperk23.23 1985 11     
40Halama PetrSeverka Šumperk23.25 1983 12     
41Knápek LubomírProfitnes Šumperk23.27 1959   7   
42Riegl OndřejSeverka Šumperk23.30 1984 13     
43Valouchová MarieKlášterec23.32 1973 1     
44Miča PetrBratrušov23.50 1979  21    
45Horáček TomášBohutín24.13 1983 14     
46Pospíšil FilipAtletika Šumperk24.34 1982 15     
47Herbst ManfredJesdrev24.36 1941    3  
48Hejral JosefPERPO Bludov24.46 1959   8   
49Škovránek OndřejŠumperk24.57 1979  22    
50Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh25.13 1936     1 
51Luskač JakubŠumperk25.21 1979  23    
52Březina VojtěchSeverka Šumperk25.23 1986 16     
53Fišnar JanLoučná25.27 1954   9   
54Merta JaroslavJeseník25.50 1935     2 
55Janů ZdeněkHoral Šumperk26.22 1957   10   
56Valouchová LenkaŠumperk26.30 1983 2     
57Mazák ZdeněkSokol Hrabenov26.38 1962  24    
58Paloncý PavelKVS Šumperk OB26.42 1963  25    
59Lípa FrantišekHoral Šumperk26.48 1949    4  
60Straka JosefŠumperk26.48 1939     3 
61Andrle FrantišekŠumperk27.18 1989 17     
62Srovnal OtakarLoko Zábřeh27.23 1942    5  
63Komárková EvaKammsport Šumperk27.45 1958 3     
64Klimeš BohuslavSokol Hrabenov28.48 1959   11   
65Paloncý PavelKVS Šumperk OB28.56 1984 18     
66Horvátová BlankaZábřeh29.50 1973 4     
67Genčur RomanKVS Šumperk OB30.17 1987 19     
68Osladil StanislavVíno Karabina31.07 1950   12   
69Hádková LenkaSKI Klub Šumperk34.19 1985 5     
70Adámková TerezaKVS Šumperk OB34.19 1986 6     
71Paloncýová MarkétaKVS Šumperk OB36.08 1987 7     
72Mertová EvaJeseník40.27 1939 8