Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 1999
Jarní cena AquatolluJarní kros průmyslovkyJarní kros gymnázia5 km na dráze obchodní akademieNa honěnou
Běh MarkovicouBěh na SenovouPodzimní kros obchodní akademiePodzimní kros průmyslovkyŠumperská hodinovka
Podzimní kros gymnáziaBludovský krosHrabenovský krosHorokros


Podzimní kros průmyslovky
22. 09. 1999, 17.00
Průmyslovka Šumperk, parkoviště u sanatorky v Šumperku
8000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Urban RostislavSKI Team Šumperk30.58 1973  1    
2Halama JakubKVS Šumperk OB31.05 1979  2    
3Čmakal FrantišekBludov31.56 1977  3    
4Spáčil RadekPERPO Bludov32.03 1971  4    
5Vošický PavelSK DAMA sport32.24 1975  5    
6Medlík JanSeverka Šumperk32.34 1982 1     
7Kunčar JakubAtletika Šumperk32.40 1975  6    
8Šalplachta JindřichFenix Jeseník32.58 1947    1  
9Kunčar DavidŠumperk33.06 1975  7    
10Srovnal OtakarLoko Zábřeh33.10 1975  8    
11Komárek OndřejSKI Klub Šumperk33.16 1982 2     
12Hejl JanSOU ST Šumperk33.20 1953   1   
13Šrámek JaromírKVS Šumperk OB33.24 1958   2   
14Fleischman JanMEP Postřelmov33.30 1967  9    
15Aleš DavidKVS Šumperk OB33.40 1975  10    
16Trojek KarelŠumperk33.47 1981 3     
17Mikulka JosefŠumperk33.49 1949    2  
18Král VáclavSeverka Šumperk33.56 1982 4     
19Škop VladimírŠumperk34.00 1954   3   
20Blaháček BohumilPERPO Bludov34.12 1970  11    
21Rak ZdeněkRak-Janco Postřelmov34.20 1953   4   
22Matoušek MilanSeverka Šumperk34.38 1967  12    
23Knápek LubomírProfitnes Šumperk34.57 1959   5   
24Hubáček PavelSokol Temenice35.41 1976  13    
25Pernica PavelPERPO Bludov35.49 1949    3  
26Žerníček JanASP Vápenná35.55 1983 5     
27Vepřek RadomírVíno Karabina36.16 1953   6   
28Miča PetrBratrušov36.42 1979  14    
29Mazák LukášSokol Hrabenov36.46 1986 6     
30Fischer IvoRapotín36.53 1966  15    
31Král LiborSlavia VŠLD Zvolen37.01 1968  16    
32Kotvan PetrBludov37.08 1984 7     
33Lerch VladislavMilo Olomouc37.14 1948    4  
34Mazák JosefŠumperk37.18 1959   7   
35Tomíšek JindřichHanácká kyselka37.21 1939     1 
36Hejral JosefPERPO Bludov37.32 1959   8   
37Sporek MiroslavDesná Vest37.55 1954   9   
38Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh38.05 1936     2 
39Šandera PetrSeverka Šumperk38.10 1983 8     
40Šebek JiříÚstí nad Orlicí38.17 1981 9     
41Bielčík JindřichLichkov38.32 1940    5  
42Merta JaroslavJeseník38.49 1935     3 
43Láznička JiříŠumperk39.06 1980  17    
44Mann TomášPísařov39.08 1965  18    
45Herbst ManfredJesdrev39.09 1941    6  
46Hodina AloisALSPORT Šumperk39.49 1949    7  
47Straka JosefŠumperk40.00 1939     4 
48Paloncý PavelKVS Šumperk OB40.30 1963  19    
49Stejskal AntonínVíno Karabina40.40 1949    8  
50Janů ZdeněkHoral Šumperk40.55 1957   10   
51Schon JiříŠumperk41.30 1983 10     
52Klimeš BohuslavSokol Hrabenov41.39 1959   11   
53Horáček TomášBohutín41.58 1983 11     
54Klimeš MiroslavSokol Hrabenov41.58 1982 12     
55Komárková EvaKammsport Šumperk42.20 1958 1     
56Lípa FrantišekHoral Šumperk42.31 1949    9  
57Horvátová BlankaZábřeh43.35 1973 2     
58Jemelka MilanPřerov43.42 1979  20    
59Osladil StanislavVíno Karabina43.55 1950   12   
60Matějíček DaliborKČT Šumperk44.52 1959   13   
61Vykydal KvětoslavSokol Temenice45.38 1936     5 
62Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB45.59 1963 3