Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 1999
Jarní cena AquatolluJarní kros průmyslovkyJarní kros gymnázia5 km na dráze obchodní akademieNa honěnou
Běh MarkovicouBěh na SenovouPodzimní kros obchodní akademiePodzimní kros průmyslovkyŠumperská hodinovka
Podzimní kros gymnáziaBludovský krosHrabenovský krosHorokros


Hrabenovský kros
17. 10. 1999, 10.00
Sokol Hrabenov, Hrabenov, hřiště
8000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Ženčák JaroslavASPV OA Šumperk27.58 1961  1    
2Vepřek KamilAtletika Šumperk28.45 1980  2    
3Urban RostislavSKI Team Šumperk28.45 1973  3    
4Drážný LadislavPísařov29.30 1959   1   
5Spáčil RadekPERPO Bludov29.45 1971  4    
6Andrle Josef---29.56 1964  5    
7Kašpar Tomᚊumperk30.02 1973  6    
8Komárek OndřejSKI Klub Šumperk30.26 1982 1     
9Vošický PavelSK DAMA sport30.36 1975  7    
10Podešva VladimírPOS Šumperk30.53 1954   2   
11Hejl JanSOU ST Šumperk30.59 1953   3   
12Brokeš RostislavElektro-Rýznar Štíty31.25 1962  8    
13Knápek LubomírProfitnes Šumperk31.44 1959   4   
14Mikulka JosefŠumperk31.47 1949    1  
15Srovnal OtakarLoko Zábřeh32.20 1975  9    
16Šrámek JaromírKVS Šumperk OB32.53 1958   5   
17Novák JanSKI Klub Šumperk32.54 1982 2     
18Medlík CtiradASPV OA Šumperk32.58 1958   6   
19Trojek KarelŠumperk33.00 1981 3     
20Pernica PavelPERPO Bludov33.53 1949    2  
21Horáček TomášBohutín33.57 1983 4     
22Macháček KarelZábřeh34.16 1968  10    
23Vénos JosefHrabová34.20 1972  11    
24Klimeš MiroslavSokol Hrabenov34.20 1982 5     
25Král LiborSlavia VŠLD Zvolen34.37 1968  12    
26Žalio RobertZábřeh34.43 1970  13    
27Miča PetrBratrušov34.45 1979  14    
28Valouchová MarieKlášterec34.56 1973 1     
29Bielčík JindřichLichkov35.05 1940    3  
30Homola MiroslavSokol Hrabenov35.34 1955   7   
31Blaháček BohumilPERPO Bludov35.37 1970  15    
32Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh35.42 1936     1 
33Fišnar JanLoučná35.43 1954   8   
34Hodina AloisALSPORT Šumperk35.54 1949    4  
35Mann TomášPísařov36.08 1965  16    
36Janů LuděkPraha36.42 1954   9   
37Janů ZdeněkHoral Šumperk36.55 1957   10   
38Herbst ManfredJesdrev37.23 1941    5  
39Svobodová TerezaFenix SKI Team Jeseník37.39 1984 2     
40Srovnal OtakarLoko Zábřeh37.58 1942    6  
41Klimeš BohuslavSokol Hrabenov38.03 1959   11   
42Merta JaroslavJeseník38.14 1935     2 
43Mazák LukášSokol Hrabenov38.25 1986 6     
44Straka JosefŠumperk38.28 1939     3 
45Mazák ZdeněkSokol Hrabenov39.05 1962  17    
46Lípa FrantišekHoral Šumperk39.51 1949    7  
47Horvátová BlankaZábřeh40.06 1973 3     
48Holý MilanSKI Klub Šumperk40.32 1952   12   
49Osladil StanislavVíno Karabina40.52 1950   13   
50Vykydal KvětoslavSokol Temenice43.11 1936     4 
51Klimešová EvaHrabenov45.12 1981 4     
52Bank RostislavRuda nad Moravou50.44 1936     5 
53Tonová ZdeňkaRuda nad Moravou50.44 1958 5