Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2000
Jarní cena AquatolluJarní kros gymnáziaJarní kros průmyslovky5 km na dráze obchodní akademieNa honěnou
Běh MarkovicouNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros obchodní akademiePodzimní kros průmyslovky
Šumperská hodinovkaPodzimní kros gymnáziaBludovský krosHrabenovský krosHorokros


Jarní kros průmyslovky
05. 04. 2000, 17.00
Průmyslovka Šumperk, parkoviště u sanatorky v Šumperku
8000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Petr PavelSALITH SUMTEX31.32 1969  1    
2Urban RostislavSKI Team Šumperk31.52 1973  2    
3Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.32.03 1967  3    
4Krátký FrantišekJiskra Králíky32.13 1943    1  
5Spáčil RadekPERPO Bludov32.30 1971  4    
6Medlík JanSeverka Šumperk32.35 1982 1     
7Tichý JaromírŠumperk32.49 1969  5    
8Král VáclavSeverka Šumperk32.51 1982 2     
9Novák JanSKI Klub Šumperk33.09 1982 3     
10Kunčar JakubAtletika Šumperk33.11 1975  6    
11Podešva VladimírPOS Šumperk33.26 1954   1   
12Škop VladimírŠumperk33.34 1954   2   
13Komárek OndřejSKI Klub Šumperk33.45 1982 4     
14Čmakal FrantišekBludov33.55 1977  7    
15Šrámek JaromírKVS Šumperk OB34.05 1958   3   
16Trojek KarelŠumperk34.23 1981  8    
17Doubravský Tomᚊumperk34.26 1978  9    
18Hejl JanSOU ST Šumperk34.56 1953   4   
19Dostál LadislavASK STŠ Morav. Třebová35.00 1956   5   
20Riegl OndřejSeverka Šumperk35.05 1984 5     
21Ondrášek MilanSK DAMA sport35.07 1985 6     
22Hlásný JiříSport Trefa Šumperk35.21 1958   6   
23Klučka ZdeněkŠumperk35.24 1976  10    
24Vepřek RadomírVíno Karabina35.24 1953   7   
25Medlík CtiradASPV OA Šumperk35.45 1958   8   
26Růžička MartinČeská Ves35.48 1983 7     
27Blaháček BohumilPERPO Bludov36.02 1970  11    
28Knápek LubomírProfitnes Šumperk36.28 1959   9   
29Tichý ViktorHoral Šumperk36.37 1971  12    
30Fišnar JanLoučná37.03 1954   10   
31Sporek MiroslavDesná Vest37.05 1954   11   
32Mazák LukášSokol Hrabenov37.35 1986 8     
33Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh38.16 1936     1 
34Král LiborSlavia VŠLD Zvolen38.34 1968  13    
35Klimeš MiroslavSokol Hrabenov39.22 1982 9     
36Horáček TomášBohutín39.22 1983 10     
37Čamek MiloslavBC Morava39.37 1955   12   
38Šebek JiříFort Ústí nad Orlicí39.50 1981  14    
39Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty40.01 1956   13   
40Bielčík JindřichLichkov40.04 1940     2 
41Fouček PetrRapotín40.33 1965  15    
42Hejral JosefPERPO Bludov40.35 1959   14   
43Janů ZdeněkHoral Šumperk40.39 1957   15   
44Srovnal OtakarLoko Zábřeh40.46 1942    2  
45Srovnal OtakarLoko Zábřeh41.35 1975  16    
46Málek JiříŠumperk41.59 1982 11     
47Pumprla RostislavŠumperk42.17 1985 12     
48Paloncý PavelKVS Šumperk OB42.21 1963  17    
49Tesařová MarieKVS Šumperk OB42.28 1984 1     
50Straka JosefŠumperk42.35 1939     3 
51Podoba TomášPostřelmov42.47 1982 13     
52Skalický MilanŠternberk43.05 1981  18    
53Matějíček DaliborKČT Šumperk43.08 1959   16   
54Vozda JiříKVS Šumperk OB43.09 1961  19    
55Komárková EvaKammsport Šumperk43.09 1958   1   
56Mazák ZdeněkSokol Hrabenov43.16 1962  20    
57Lípa FrantišekHoral Šumperk43.31 1949    3  
58Horvátová BlankaZábřeh43.36 1973  1    
59Osladil StanislavVíno Karabina44.34 1950    4  
60Rieglová TerezaSeverka Šumperk45.24 1981  2    
61Klimeš BohuslavSokol Hrabenov45.51 1959   17   
62Vykydal KvětoslavSokol Temenice46.10 1936     4 
63Škopová JaroslavaEgon Team46.56 1966  3    
64Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB48.21 1963   2   
65Ševčík PavelHoral Šumperk48.25 1963  21    
66Janů HanaKVS Šumperk OB50.26 1965   3   
67Kouřilová ZdenaŠumperk53.03 1983 2