Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2000
Jarní cena AquatolluJarní kros gymnáziaJarní kros průmyslovky5 km na dráze obchodní akademieNa honěnou
Běh MarkovicouNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros obchodní akademiePodzimní kros průmyslovky
Šumperská hodinovkaPodzimní kros gymnáziaBludovský krosHrabenovský krosHorokros


Na Baštu
03. 05. 2000, 17.00
Horal Šumperk - Zdeněk Janů, Králec - mateřská škola
8000 m / převýšení 250 m / hromadný start, lesní běh, zpevněné cesty, zvlněný profil
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Horák OndřejŠternberk27.16 1975  1    
2Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.29.29 1967  2    
3Spáčil RadekPERPO Bludov29.38 1971  3    
4Čmakal FrantišekBludov29.52 1977  4    
5Medlík JanSeverka Šumperk30.28 1982 1     
6Komárek OndřejSKI Klub Šumperk30.30 1982 2     
7Podešva VladimírPOS Šumperk30.37 1954   1   
8Novák JanSKI Klub Šumperk30.40 1982 3     
9Šrámek JaromírKVS Šumperk OB30.45 1958   2   
10Klučka ZdeněkŠumperk30.48 1976  5    
11Král VáclavSeverka Šumperk30.57 1982 4     
12Mikulka JosefŠumperk30.59 1949    1  
13Drážný LadislavTatran Písařov31.12 1959   3   
14Růžička MartinČeská Ves32.03 1983 5     
15Hejl JanSOU ST Šumperk32.22 1953   4   
16Knápek LubomírProfitnes Šumperk32.23 1959   5   
17Tichý ViktorHoral Šumperk32.37 1971  6    
18Blaháček BohumilPERPO Bludov33.18 1970  7    
19Vepřek RadomírVíno Karabina33.20 1953   6   
20Riegl OndřejSeverka Šumperk33.38 1984 6     
21Sporek MiroslavDesná Vest33.47 1954   7   
22Klimeš MiroslavSokol Hrabenov33.58 1982 7     
23Čamek MiloslavBC Morava34.30 1955   8   
24Král LiborSlavia VŠLD Zvolen34.43 1968  8    
25Vozda JiříKVS Šumperk OB34.52 1961  9    
26Lerch VladislavMilo Olomouc34.54 1948    2  
27Valouchová MarieKlášterec34.58 1973  1    
28Fouček PetrRapotín35.02 1965  10    
29Kunčar JakubAtletika Šumperk35.04 1975  11    
30Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh35.06 1936     1 
31Hodina AloisALSPORT Šumperk35.14 1949    3  
32Fišnar JanLoučná35.16 1954   9   
33Hejral JosefPERPO Bludov35.16 1959   10   
34Pernica PavelPERPO Bludov35.59 1949    4  
35Mazák LukášSokol Hrabenov36.26 1986 8     
36Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty36.37 1956   11   
37Bielčík JindřichLichkov36.41 1940     2 
38Herbst ManfredJesdrev36.43 1941    5  
39Růžička KarelČeská Ves37.15 1956   12   
40Srovnal OtakarLoko Zábřeh38.12 1942    6  
41Tomíšek JindřichHanácká kyselka38.15 1939     3 
42Mazák ZdeněkSokol Hrabenov38.18 1962  12    
43Mann TomášPísařov38.42 1965  13    
44Straka JosefŠumperk38.57 1939     4 
45Horvátová BlankaZábřeh39.02 1973  2    
46Komárková EvaKammsport Šumperk39.17 1958   1   
47Lípa FrantišekHoral Šumperk40.16 1949    7  
48Dobeš MartinŠumperk40.28 1976  14    
49Klimeš BohuslavSokol Hrabenov40.32 1959   13   
50Osladil StanislavVíno Karabina41.26 1950    8  
51Škopová JaroslavaEgon Team42.09 1966  3    
52Matějíček DaliborKČT Šumperk42.39 1959   14   
53Vykydal KvětoslavSokol Temenice43.16 1936     5 
54Ševčík PavelHoral Šumperk46.24 1963  15