Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2000
Jarní cena AquatolluJarní kros gymnáziaJarní kros průmyslovky5 km na dráze obchodní akademieNa honěnou
Běh MarkovicouNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros obchodní akademiePodzimní kros průmyslovky
Šumperská hodinovkaPodzimní kros gymnáziaBludovský krosHrabenovský krosHorokros


Běh na Senovou
06. 09. 2000, 17.00
Peltonen SKI Team, Šumperk, Bludovská ulice
4000 m, běh do vrchu
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Tempír TomášSKI Klub Šumperk17.31 1977  1    
2Petr PavelSALITH SUMTEX17.42 1969  2    
3Procházka JosefAC Česká Lípa19.10 1971  3    
4Čmakal FrantišekBludov19.24 1977  4    
5Urban RostislavSKI Team Šumperk19.42 1973  5    
6Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.20.02 1967  6    
7Mikulka JosefŠumperk20.14 1949    1  
8Tempír FrantišekŠtíty20.15 1949    2  
9Růžička MartinČeská Ves20.17 1983 1     
10Kunčar JakubAtletika Šumperk20.40 1975  7    
11Král VáclavSeverka Šumperk20.43 1982 2     
12Břinčil Lukᚊtíty20.44 1986 3     
13Doubravský Tomᚊumperk20.53 1978  8    
14Ondrášek MilanSK DAMA sport21.05 1985 4     
15Šalplachta JindřichFenix Jeseník21.10 1947    3  
16Mazák LukášSokol Hrabenov21.13 1986 5     
17Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB21.16 1974  9    
18Tichý ViktorHoral Šumperk21.27 1971  10    
19Medlík JanSeverka Šumperk21.35 1982 6     
20Janů LiborŠumperk21.38 1978  11    
21Blaháček BohumilPERPO Bludov21.43 1970  12    
22Kotvan PetrBludov21.48 1984 7     
23Hejl JanSOU ST Šumperk21.49 1953   1   
24Riegl OndřejSeverka Šumperk21.50 1984 8     
25Tichý JaromírŠumperk21.52 1969  13    
26Klučka ZdeněkŠumperk22.06 1976  14    
27Růžička LukášKVS Šumperk OB22.15 1978  15    
28Podešva VladimírPOS Šumperk22.16 1954   2   
29Král LiborSlavia VŠLD Zvolen22.17 1968  16    
30Komárek OndřejSKI Klub Šumperk22.19 1982 9     
31Sporek MiroslavDesná Vest22.32 1954   3   
32Štrobl KarelPERPO Bludov22.39 1971  17    
33Pernica PavelPERPO Bludov23.19 1949    4  
34Medlík CtiradASPV OA Šumperk23.29 1958   4   
35Valouchová MarieKlášterec23.34 1973  1    
36Vozda JiříKVS Šumperk OB23.43 1961  18    
37Bartoň EduardŠtíty24.03 1985 10     
38Hubáček PavelSokol Temenice24.04 1976  19    
39Čamek MiloslavBC Morava24.11 1955   5   
40Klimeš MiroslavSokol Hrabenov24.32 1982 11     
41Fišnar JanLoučná25.18 1954   6   
42Lacina BřetislavŠumperk25.19 1961  20    
43Herbst ManfredJesdrev25.25 1941    5  
44Šrámek JaromírKVS Šumperk OB25.33 1958   7   
45Hodina AloisALSPORT Šumperk25.43 1949    6  
46Hejtmánek JiříVíno Karabina25.53 1969  21    
47Bednářová DanaUniverzita Olomouc25.59 1979  2    
48Srovnal OtakarLoko Zábřeh26.06 1942    7  
49Bartoň EduardŠtíty26.11 1951   8   
50Stejskal AntonínVíno Karabina26.18 1949    8  
51Valouchová LenkaŠumperk26.19 1983 1     
52Hrnčulíková LucieŠumperk26.25 1978  3    
53Janů ZdeněkHoral Šumperk26.33 1957   9   
54Straka JosefŠumperk26.39 1939     1 
55Mazák ZdeněkSokol Hrabenov27.00 1962  22    
56Dobeš MartinŠumperk27.00 1976  23    
57Matějíček DaliborKČT Šumperk27.08 1959   10   
58Lípa FrantišekHoral Šumperk27.11 1949    9  
59Klimeš BohuslavSokol Hrabenov27.16 1959   11   
60Žouželka JaroslavEskymo klub Zábřeh27.29 1950    10  
61Drozd LukášDIDI Team Jeseník27.40 1981  24    
62Komárková EvaKammsport Šumperk27.54 1958   1   
63Adámek PavelKVS Šumperk OB27.58 1958   12   
64Vlčková VeronikaAtletika Šumperk29.02 1980  4    
65Klofáč PetrAtletika Šumperk29.04 1985 12     
66Osladil StanislavVíno Karabina29.48 1950    11  
67Vykydal KvětoslavSokol Temenice31.37 1936     2 
68Sikorová GabrielaKVS Šumperk OB33.00 1972  5