Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2000
Jarní cena AquatolluJarní kros gymnáziaJarní kros průmyslovky5 km na dráze obchodní akademieNa honěnou
Běh MarkovicouNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros obchodní akademiePodzimní kros průmyslovky
Šumperská hodinovkaPodzimní kros gymnáziaBludovský krosHrabenovský krosHorokros


Podzimní kros obchodní akademie
13. 09. 2000, 17.00
Obchodní akademie v Šumperku, u IV. ZŠ v Šumperku (Temenice)
5000 m, přespolní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Polách RostislavSK DAMA sport17.21 1975  1    
2Urban RostislavSKI Team Šumperk18.15 1973  2    
3Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.18.16 1967  3    
4Krátký FrantišekJiskra Králíky18.22 1943    1  
5Spáčil RadekPERPO Bludov18.28 1971  4    
6Halama JakubKVS Šumperk OB18.34 1979  5    
7Růžička MartinČeská Ves18.50 1983 1     
8Medlík JanSeverka Šumperk18.55 1982 2     
9Mikulka JosefŠumperk19.07 1949    2  
10Doubravský Tomᚊumperk19.08 1978  6    
11Král VáclavSeverka Šumperk19.15 1982 3     
12Kunčar JakubAtletika Šumperk19.28 1975  7    
13Hejl JanSOU ST Šumperk19.29 1953   1   
14Čmakal FrantišekBludov19.41 1977  8    
15Klučka ZdeněkŠumperk19.42 1976  9    
16Podešva VladimírPOS Šumperk19.46 1954   2   
17Knápek LubomírProfitnes Šumperk19.48 1959   3   
18Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB19.50 1974  10    
19Škop VladimírŠumperk20.03 1954   4   
20Kotvan PetrBludov20.06 1984 4     
21Fišnar JiříKouty20.11 1976  11    
22Srovnal OtakarLoko Zábřeh20.14 1975  12    
23Mazák LukášSokol Hrabenov20.15 1986 5     
24Blaháček BohumilPERPO Bludov20.16 1970  13    
25Pospíšil FilipAtletika Šumperk20.17 1982 6     
26Tichý ViktorHoral Šumperk20.21 1971  14    
27Riegl OndřejSeverka Šumperk20.33 1984 7     
28Augustýn MichalŠumperk20.36 1976  15    
29Drážný LadislavTatran Písařov20.45 1959   5   
30Částek OndřejSokol Temenice20.58 1978  16    
31Šrámek JaromírKVS Šumperk OB21.06 1958   6   
32Medlík CtiradASPV OA Šumperk21.09 1958   7   
33Vepřek RadomírVíno Karabina21.10 1953   8   
34Štrobl KarelPERPO Bludov21.12 1971  17    
35Giesel LiborPERPO Bludov21.19 1973  18    
36Sporek MiroslavDesná Vest21.21 1954   9   
37Pumprla RostislavŠumperk21.23 1985 8     
38Bartoň EduardŠtíty21.34 1985 9     
39Vozda JiříKVS Šumperk OB22.14 1961  19    
40Pernica PavelPERPO Bludov22.21 1949    3  
41Čamek MiloslavBC Morava22.27 1955   10   
42Bielčík JindřichLichkov22.29 1940     1 
43Valouchová MarieKlášterec22.38 1973  1    
44Hodina AloisALSPORT Šumperk23.08 1949    4  
45Stejskal AntonínVíno Karabina23.47 1949    5  
46Bartoň EduardŠtíty23.58 1951   11   
47Valouchová LenkaŠumperk24.03 1983 1     
48Hejtmánek JiříVíno Karabina24.25 1969  20    
49Janů ZdeněkHoral Šumperk24.27 1957   12   
50Žouželka JaroslavEskymo klub Zábřeh24.29 1950    6  
51Dobeš MartinŠumperk24.32 1976  21    
52Klimeš BohuslavSokol Hrabenov24.37 1959   13   
53Mazák ZdeněkSokol Hrabenov24.40 1962  22    
54Matějíček DaliborKČT Šumperk24.42 1959   14   
55Procházková DanielaSKI Klub Šumperk24.45 1977  2    
56Adámek PavelKVS Šumperk OB24.47 1958   15   
57Lípa FrantišekHoral Šumperk25.02 1949    7  
58Komárková EvaKammsport Šumperk26.00 1958   1   
59Osladil StanislavVíno Karabina26.18 1950    8  
60Horvátová BlankaZábřeh26.50 1973  3    
61Vykydal KvětoslavSokol Temenice27.13 1936     2 
62Genčur LubošŠumperk28.02 1962  23    
63Škopová JaroslavaEgon Team28.17 1966  4    
64Sikorová GabrielaKVS Šumperk OB29.33 1972  5    
65Strnadová DanaDolní Studýnky29.39 1975  6