Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2000
Jarní cena AquatolluJarní kros gymnáziaJarní kros průmyslovky5 km na dráze obchodní akademieNa honěnou
Běh MarkovicouNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros obchodní akademiePodzimní kros průmyslovky
Šumperská hodinovkaPodzimní kros gymnáziaBludovský krosHrabenovský krosHorokros


Podzimní kros průmyslovky
20. 09. 2000, 17.00
Průmyslovka Šumperk, parkoviště u sanatorky v Šumperku
8000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Procházka JosefAC Česká Lípa29.45 1971  1    
2Petr PavelSALITH SUMTEX30.19 1969  2    
3Krátký FrantišekJiskra Králíky30.21 1943    1  
4Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.30.43 1967  3    
5Halama JakubKVS Šumperk OB30.53 1979  4    
6Spáčil RadekPERPO Bludov31.25 1971  5    
7Medlík JanSeverka Šumperk31.28 1982 1     
8Vepřek KamilLiaz Jablonec31.55 1980  6    
9Mikulka JosefŠumperk32.15 1949    2  
10Klučka ZdeněkŠumperk32.18 1976  7    
11Růžička MartinČeská Ves32.21 1983 2     
12Tempír FrantišekŠtíty32.33 1949    3  
13Doubravský Tomᚊumperk32.49 1978  8    
14Král VáclavSeverka Šumperk32.55 1982 3     
15Ondrášek MilanSK DAMA sport33.07 1985 4     
16Hejl JanSOU ST Šumperk33.17 1953   1   
17Ličman AlešTimex Praha33.25 1959   2   
18Podešva VladimírPOS Šumperk33.33 1954   3   
19Tichý ViktorHoral Šumperk33.38 1971  9    
20Fišnar JiříKouty33.46 1976  10    
21Čmakal FrantišekBludov33.50 1977  11    
22Drážný LadislavTatran Písařov33.51 1959   4   
23Riegl OndřejSeverka Šumperk34.06 1984 5     
24Srovnal OtakarLoko Zábřeh34.13 1975  12    
25Knápek LubomírProfitnes Šumperk34.13 1959   5   
26Šrámek JaromírKVS Šumperk OB34.14 1958   6   
27Blaháček BohumilPERPO Bludov34.57 1970  13    
28Komárek OndřejSKI Klub Šumperk35.19 1982 6     
29Medlík CtiradASPV OA Šumperk35.29 1958   7   
30Sporek MiroslavDesná Vest35.36 1954   8   
31Dokoupil VítězslavZAS Olomouc35.42 1952   9   
32Giesel LiborPERPO Bludov36.46 1973  14    
33Král LiborSlavia VŠLD Zvolen36.48 1968  15    
34Čamek MiloslavBC Morava36.56 1955   10   
35Valouchová MarieKlášterec36.58 1973  1    
36Štrobl KarelPERPO Bludov37.18 1971  16    
37Hubáček PavelSokol Temenice37.30 1976  17    
38Hejral JosefPERPO Bludov37.48 1959   11   
39Churavý MiroslavHoral Šumperk37.54 1959   12   
40Schon JiříŠumperk37.58 1983 7     
41Pečenka LiborZHB Radegast38.00 1961  18    
42Vozda JiříKVS Šumperk OB38.04 1961  19    
43Fišnar JanLoučná38.04 1954   13   
44Bielčík JindřichLichkov38.05 1940     1 
45Hodina AloisALSPORT Šumperk38.32 1949    4  
46Fouček PetrRapotín38.42 1965  20    
47Lacina BřetislavŠumperk38.55 1961  21    
48Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty39.38 1956   14   
49Málek JiříŠumperk39.39 1982 8     
50Benda JosefNový Malín40.20 1959   15   
51Valchař JanŠumperk40.27 1982 9     
52Valouchová LenkaŠumperk40.28 1983 1     
53Janů ZdeněkHoral Šumperk40.47 1957   16   
54Bednářová DanaUniverzita Olomouc41.00 1979  2    
55Straka JosefŠumperk41.16 1939     2 
56Bartoň EduardŠtíty41.26 1951   17   
57Klimeš BohuslavSokol Hrabenov41.36 1959   18   
58Mazák LukášSokol Hrabenov41.38 1986 10     
59Mazák ZdeněkSokol Hrabenov41.59 1962  22    
60Žouželka JaroslavEskymo klub Zábřeh42.11 1950    5  
61Dobeš MartinŠumperk42.36 1976  23    
62Nakládal MartinŠumperk43.37 1982 11     
63Vykydal KvětoslavSokol Temenice44.53 1936     3 
64Osladil StanislavVíno Karabina45.30 1950    6  
65Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB47.32 1963   1   
66Tonová ZdeňkaRuda nad Moravou50.48 1958   2